موسیقی ایرانیان

دسته: تصویری

تصویری
نماهنگ «زمین به رنگ آسمان» همزمان با شب‌های قدر منتشر شد

hot-topic-logoنماهنگ «زمین به رنگ آسمان است» همزمان با فرا رسیدن شب های گرامی قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع) به خوانندگی مشترک «فرهاد هراتی» و «امیرحسین مدرس» از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

اخبار
داوری «سالار عقیلی» در برنامه «هزار صدا»

hot-topic-logoدومین برنامه از سری دوم برنامه مسابقه ساز و آواز و تصنیف «هزارصدا»، بعد از ایام شهادت مولای متقیان علی (ع) برگزار می شود. در این برنامه که بعد از افطار پنج شنبه دهم تیرماه در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد، سالار عقیلی به عنوان کارشناس آواز و خوانندگی به بررسی آثار خوانندگان جوان می پردازد.
+فیلم اجرای گروه حلقه که برنده این این برنامه شد

پاپ، راک و تلفیقی
غلامرضا صنعتگر
نماهنگ «کریم آل طاها» با صدای «غلامرضا صنعتگر» دیدنی شد

hot-topic-logoهمزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع) نماهنگ «کریم آل طاها» به خوانندگی «غلامرضا صنعتگر» و کلام «صابر خراسانی» منتشر شد. این نماهنگ را در ادامه آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

اخبار
موزیک ویدیو «سودا یولاری» از گروه «قانون» دیدنی شد (دانلود)

hot-topic-logoموزیک ویدیو گروه موسیقی «قانون» با عنوان «سودا یولاری sevda yolları» و به سرپرستی «مهدی فراهانی» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

+معنای «سودا یولاری sevda yolları» به فارسی «جاده های عشق» است!

اخبار
شهرام شکوهی: خودم را خواننده نمی دانم!

hot-topic-logohot-topic-logoنهمین برنامه موسیقایی «چارگوش» با حضور «شهرام شکوهی» و اجرای مشترک «مهراب قاسم‌خانی» و «زهرا عاملی»، منتشر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» در دسترس مخاطبین قرار گرفت.
+در ادامه عکسهای «مرضیه امیری» از پشت صحنه نهمین برنامه چهارگوش را ببینید

اخبار
موزیک ویدئوی «اندن بهار» به خوانندگی «رحیم پوردرخش» دیدنی شد

hot-topic-logoموزیک ویدئوی قطعه موسیقی «اندن بهار» به خوانندگی «رحیم پوردرخش» خواننده جنوبی موسیقی پاپ کشورمان منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

+پیشتر هم «رحیم پوردرخش» موزیک ویدئوی قطعه «کنگان» را منتشر کرده بود که مورد استقبال مخاطبین موسیقی جنوبی قرار گرفت

اخبار
صادق مهدوی
دانلود موزیک ویدئو «مقام یل پزه» با تکنوازی «صادق مهدوی»

hot-topic-logoموزیک ویدئو «مقام یل پزه» با تکنوازی دو تار شمال خراسان به نوازندگی «صادق مهدوی» از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.
+این اثر برداشتی است از چند جمله موسیقایی که در افسانه دوست محمد، استاد محمد حسین یگانه اجرا کرده اند

تصویری
ناصر ایزدی
«ارکستر ملی مهر» آثاری از «همایون خرم» را به روی صحنه می برد

hot-topic-logoکنسرت «ارکستر ملی مهر» به رهبری «ناصر ایزدی» و خوانندگی «وحید تاج» با اجرای آثاری از «همایون خرّم» در تهران به روی صحنه می رود.
+در ادامه می توانید فایل تصویری قطعه «گمشده» از ساخته های استاد همایون خرّم با شعر تورج نگهبان را با اجرای ارکستر ملی مهر به رهبری ناصر ایزدی ببینید

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.