درباره ما

سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان از ۲۹ دی ماه ۱۳۸۶ به صورت رسمی توسط جمعی از موسیقی‌دوستان با هدف کمک به موسیقی کشور آغاز به کار کرده است. یکی از اهداف مهم این سایت ارائه اخبار و گزارش‌‌های کاملی از وقایع موسیقی رسمی کشور با رویکردی خبری و به دور از هر گونه‌ سلیقهٔ شنیداری و وابستگی به جناح هنری یا سیاسی خاص است، در هر ساعت از شبانه‌روز هیچ خبر مهمی نیست که موسیقی ایرانیان آن را برای دوستداران موسیقی ایران پوشش ندهد.

در ساختار سازمانی موسیقی ایرانیان علاوه بر تحریریه که از خبرنگاران جوان، زبده و آشنا به حوزه تخصصی موسیقی برخوردار است، بخش های مختلف دیگری نیز فعالیت دارند که از آن جمله می توان به امور کنسرت ها، استدیو فنی و هنری، امور پشتیبانی فنی رسانه، مالی و اداری، روابط عمومی و  واحد دریافت خبر و جذب آگهی ها اشاره نمود.

 

 

شماره مجوز از معاونت امور مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۷۴۳۹۸

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: سودا صمدپور

سردبیر سایت: ابراهیم مولائی

سردبیر سابق سایت: زنده یاد سید امین موسوی

(از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰)

 

 

دفتر مرکزی موسیقی ایرانیان

آدرس دفتر مرکزی: آذربایجان شرقی، شهر ایلخچی، خیابان امام، خیابان مولوی، کوچه دانش آموز، پلاک ۶۱، ساختمان ترانه

شماره تلفن تماس سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان: ۲۸۴۲۶۶۴۴-۰۲۱

شماره تماس تلفن همراه برای ارتباط در پیام رسان ها: ۰۹۳۶۶۲۵۷۲۹۰

آدرس پست الکترونیکی:  mu@musiceiranian.ir

 

افتخارات موسیقی ایرانیان

سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» طی دوره های اول (۱۳۹۰)، سوم (۱۳۹۲)، چهارم (سال ۱۳۹۳) و پنجم (سال ۱۳۹۴) جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی به عنوان سایت برگزیده موسیقی ایران انتخاب شده است.

این رسانه همچنین در چهارمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در بخش های موسیقی و پادکست (به انتخاب مردم)، فرهنگی (انتخاب مردم) و مجله خبری آنلاین (به انتخاب مردم و داوران) سایت برگزیده انتخاب شده است.

موسیقی ایرانیان در هفتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران نیز در بخش موسیقی و پادکست به انتخاب مردم سایت برگزیده معرفی و مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفته است.

نکاتی مهم درباره سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»

  • انتشار تمامی مطالبی که مورد تأیید هیئت تحریریه و سردبیر موسیقی ایرانیان قرار گرفته‌اند، در این رسانه کوچک‌ترین هزینه‌ای در پی نخواهد داشت، لازم به ذکر است که ارائه اخبار و گزارش‌‌های کامل در حوزه موسیقی ایران، وظیفه و رسالت اصلی ما به عنوان یک رسانه مستقل است و با تکیه بر شعار اخلاق، عدالت و قانون فعالیت‌های خود را پایه گذاری نموده ایم.
  • ما متعهدیم که درکارمان مستقل، بی‌طرف و صادق باشیم و با بالاترین معیارهای دقت و اعتماد کار کنیم. این ارزش‌ها جهانی است و همه رسانه‌های پیشرو به آن‌ها متعهدند و عمل می‌کنند. موسیقی ایرانیان هم به این ارزشهای جهانی تعهد کامل دارد. قانون اساسی، قوانین رسمی کشور و قانون مطبوعات تنها قوانینی هستند که خود را موظف به مراعات آن میدانیم و وهیچ قانون نانوشته و غیررسمی دیگری را به رسمیت نمی شناسیم. طبعا احترام به آداب و سنن و اعتقادات مذهبی را هم بر خود فرض می دانیم.
  • اگر از دیگر رسانه ها، مطلب یا تصویری منتشر و نقل کنیم خود را ملزم به ذکر منبع می دانیم، همچنین در این رسانه، از نقل اخبار از منابع ناشناخته پرهیز می شود.
  • تمامی خبرنگاران و عکاسان سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» دارای کارت‌های ویژه خبرنگاری این مجموعه هستند، درخواست ارائه کارت از کسانی که مدعی عضویت در این رسانه هستند، روشی مفید برای شناسایی است.
  • موسیقی ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی بابت نوشته‌های خبرنگارانی که با این مجموعه همکاری دارند، در صفحات شخصی‌ خودشان در شبکه های ارتباطی و اجتماعی ندارد.
  • تنها شرط لازم جهت نشر قطعات موسیقی، داشتن مجوز از «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» است و انتشار این آثار در «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir» هیچ هزینه دیگری به همراه نخواهد داشت.

 

شرایط بازنشر محتوا

استفاده از مطالب اختصاصی سایت موسیقی ایرانیان فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر نام «موسیقی ایرانیان» و لینک به منبع (Musiceiranian.ir) بلامانع است.