موسیقی ایرانیان

ماه: آبان 1395

اخبار
روح‌الله خالقی
مستند «آبی تر از آسمان» کلید خورد

مستند «آبی تر از آسمان» به مناسبت پنجاهمین سال درگذشت استاد «روح ا… خالقی» و با نگاهی به زندگی پرفراز و نشیب این هنرمند، به کارگردانی و تهیه کنندگی «سید حمید میرحسینی» کلید خورد.
+هنرمندان سرشناسی چون «شهرام ناظری»، «عبدالوهاب شهیدی»، «مصطفی کمال پورتراب»، «فرهاد فخرالدینی»، «لوریس چکنواریان»، «فریدون شهبازیان»، «حسن ناهید» و… در مقابل دوربین این مستند قرار گرفته اند و بخش هایی از زندگی این هنرمند معاصر را روایت کرده اند

اخبار و مطالب دیگر رسانه ها
هم‌نوازی مسعود شعاری و پژمان حدادی در «گفت‌وگو»

«مسعود شعاری» – نوازنده‌ی سه‌تار- و «پژمان حدادی» – نوازنده‌ی سازهای کوبه‌ای- را می‌توان از برترین نوازندگان این سال‌های ایران دانست؛ دو هنرمندی که به شکلی مستمر، آثارِ درخشانِ بسیاری را در ایران و خارج از کشور به اجرا درآورده‌اند و البته فارغ از هیاهوهای جاری؛ حالا این دو نوازنده و آهنگساز، با یکدیگر اثری […]

برنامه کنسرت های جاری
بعد از ماه صفر چه کنسرت‌هایی برگزار می‌شوند؟

با پایان یافتم ماه‌های محرم و صفر، برگزاری کنسرت‌های موسیقی از سر گرفته می‌شود. برخی هنرمندان از هم‌اکنون که دو هفته به پایان ایام عزاداری مانده است، برنامه‌های خود را اعلام و بلیت‌فروشی را آغاز کرده‌اند.
+برنامه کامل کنسرت ها به همراه جزئیات

اخبار و مطالب دیگر رسانه ها
رسیدگی به انجمن های موسیقی استان ها اولویت جدی ماست

مدیرعامل انجمن موسیقی درباره انتشار برخی از اظهار نظرها در صفحات مجازی درباره افزایش رقم مالی جوایز جشنواره موسیقی جوان و موضوع کمبود بودجه انجمن های موسیقی استان ها توضیحاتی را ارائه داد. بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران بیان کرد: چندی پیش مصاحبه‌ای از بنده منتشر شد که گویی به این موضوع اشاره کرده‌ام […]

اخبار و مطالب دیگر رسانه ها
نماهنگ «هم قدم» به مناسبت اربعین حسینی منتشر شد

نماهنگ «هم قدم» به مناسبت ایام اربعین حسینی، با صدای رضا صادقی و به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد. نماهنگ «هم قدم» چند روز بعد از انتشار قطعه صوتی آن به مناسبت ایام اربعین حسینی، با صدای رضا صادقی و به همت مرکز موسیقی حوزه هنری و سامانه کنسرت آنلاین منتشر شد. در […]

آلبوم های جدید
آلبوم «در آغوش باد» راهی بازار موسیقی کشور شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم دکلمه و موسیقی «در آغوش باد»، با دکلمه خوانی «اردشیر رستمی» و تکنوازی «حسام اینانلو»، از سوی نشر «نو نوای شب کویر»، منتشر شد. این در حالیست که همزمان با پخش اثر، می توان آن را از طریق سایت «بیپ تونز» نیز به صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی «در آغوش باد» را در ادامه ببینید

آلبوم های جدید
آلبوم موسیقی عاشورایی «چله نشین» منتشر شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی عاشورایی «چله نشین»، با آواز چند خواننده، از سوی مؤسسه ی فرهنگی و هنری «رسانه آفتاب» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با انتشار اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم «چله نشین» را در ادامه ببینید

آلبوم های جدید
آلبوم موسیقی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» شنیدنی شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی فیلم «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، به آهنگسازی «مجید انتظامی» آهنگساز سرشناس کشورمان، از سوی مرکز موسیقی حوزه ی هنری منتشر شد. این در حالیست که همزمان با انتشار اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی فیلم «کربلا جغرافیای یک تاریخ» را در ادامه ببینید

آلبوم های جدید
آلبوم موسیقی «چهارگان» منتشر شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی «چهارگان» (چهارنوازی زهی ایرانی) با سرپرستی «احسان ذبیحی‌فر» در دو سی‌دی توسط انتشارات ماهور منتشر شد، این در حالیست که همزمان با انتشار این اثر، می توان آن را از سایت «بیپ تونز» به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی «چهارگان» را در ادامه ببینید

اخبار و مطالب دیگر رسانه ها
عذرخواهی «کیهان کلهر» از مخاطبانش

کیهان کلهر در کانال تلگرام خود از مخاطبانش برای عدم امکان تمدید کنسرت دونوازی با اردال ارزنجان عذرخواهی کرد. بلیت فروشی کنسرت دونوازی کیهان کلهر و اردال ارزنجان در تالار وحدت با استقبال خوب مخاطبان همراه شد و در مدت کوتاهی همه بلیت‌ها به فروش رسید. در همین ارتبایط، کانال رسمی تلگرام کیهان کلهر با […]

اخبار
باب دیلن
«باب دیلن» در مراسم نوبل شرکت نمی‌کند!

«باب دیلن» برنده حاشیه‌ساز نوبل ادبیات ۲۰۱۶، در نامه‌ای خطاب به آکادمی سوئدی نوشت که تعهدات دیگر مانع از حضور او در مراسم دریافت جایزه نوبل می‌شود.
+باب دیلن: متاسفانه تعهدات دیگر مانع از حضورم می‌شود

آلبوم های جدید
آلبوم «وهم» منتشر شد | دانلود قانونی

«حسام اینانلو» و «تونی اورواتر» در همکاری تازه ی خود، آلبوم «وهم» را از سوی مؤسسه ی فرهنگی و هنری «رها» (رهگذر هفت اقلیم) منتشر و روانه بازار موسیقی کردند این در حالیست که همزمان با انتشار این اثر، می توان آن را از سایت «بیپ تونز» به صورت قانونی دانلود کرد.
+آلبوم موسیقی «وهم» در فضای موسیقی سازی خلق شده است
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی «وهم» را در ادامه ببینید

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.