آرشیو ماهانه: شهریور 1396

به مناسبت پنجاهمین سال درگذشت استاد «روح ا… خالقی»مستند «آبی تر از آسمان» کلید خورد

مستند «آبی تر از آسمان» به مناسبت پنجاهمین سال درگذشت استاد «روح ا… خالقی» و با نگاهی به زندگی پرفراز و نشیب این هنرمند، به کارگردانی و تهیه کنندگی «سید حمید میرحسینی» کلید خورد.
+هنرمندان سرشناسی چون «شهرام ناظری»، «عبدالوهاب شهیدی»، «مصطفی کمال پورتراب»، «فرهاد فخرالدینی»، «لوریس چکنواریان»، «فریدون شهبازیان»، «حسن ناهید» و… در مقابل دوربین این مستند قرار گرفته اند و بخش هایی از زندگی این هنرمند معاصر را روایت کرده اند

در اثری با آهنگسازی «سینا شعاری» صورت گرفتهم‌نوازی مسعود شعاری و پژمان حدادی در «گفت‌وگو»

«مسعود شعاری» – نوازنده‌ی سه‌تار- و «پژمان حدادی» – نوازنده‌ی سازهای کوبه‌ای- را می‌توان از برترین نوازندگان این سال‌های ایران دانست؛ دو هنرمندی که به شکلی مستمر، آثارِ درخشانِ بسیاری را در ایران و خارج از کشور به اجرا درآورده‌اند و البته فارغ از هیاهوهای جاری؛ حالا این دو نوازنده و آهنگساز، با یکدیگر اثری مشترک نواخته‌اند که آهنگسازی آن را «سینا شعاری» برعهده داشته است. این ماجرا را می‌توان نویدِ آغازِ اتفاقی خوش دانست، به خصوص اینکه به گفته‌ی این دو هنرمند، قرار است این همکاری ادامه داشته باشد و به اجراهای زنده و شاید ضبطِ اثر منجر شود. … ادامه مطلب»

از اجرای زانیار خسروی تا حمید حامی و سیامک عباسیبعد از ماه صفر چه کنسرت‌هایی برگزار می‌شوند؟

با پایان یافتم ماه‌های محرم و صفر، برگزاری کنسرت‌های موسیقی از سر گرفته می‌شود. برخی هنرمندان از هم‌اکنون که دو هفته به پایان ایام عزاداری مانده است، برنامه‌های خود را اعلام و بلیت‌فروشی را آغاز کرده‌اند.
+برنامه کامل کنسرت ها به همراه جزئیات

مدیر عامل انجمن موسیقی گفت:رسیدگی به انجمن های موسیقی استان ها اولویت جدی ماست

مدیرعامل انجمن موسیقی درباره انتشار برخی از اظهار نظرها در صفحات مجازی درباره افزایش رقم مالی جوایز جشنواره موسیقی جوان و موضوع کمبود بودجه انجمن های موسیقی استان ها توضیحاتی را ارائه داد. بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران بیان کرد: چندی پیش مصاحبه‌ای از بنده منتشر شد که گویی به این موضوع اشاره کرده‌ام که رقم مالی جوایز جشنواره موسیقی جوان افزایش پیدا کرده است و لازم است در این مورد توضیح بدهم. امسال فقط تعداد جوایز جشنواره موسیقی جوان نسبت به سال گذشته چیزی حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد که این افزایش طبیعتا یک بار مالی را … ادامه مطلب»

با صدای رضا صادقینماهنگ «هم قدم» به مناسبت اربعین حسینی منتشر شد

نماهنگ «هم قدم» به مناسبت ایام اربعین حسینی، با صدای رضا صادقی و به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد. نماهنگ «هم قدم» چند روز بعد از انتشار قطعه صوتی آن به مناسبت ایام اربعین حسینی، با صدای رضا صادقی و به همت مرکز موسیقی حوزه هنری و سامانه کنسرت آنلاین منتشر شد. در این قطعه موسیقایی تصویری فرید سعادتمند موسیقی و تنظیم این اثر را بر عهده دارد و شعر آن را نیز محمدمهدی سیار سروده است. http://media.mehrnews.com/d/2016/11/17/0/2277728.mp4

با دکلمه خوانی «اردشیر رستمی» و تکنوازی «حسام اینانلو»آلبوم «در آغوش باد» راهی بازار موسیقی کشور شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم دکلمه و موسیقی «در آغوش باد»، با دکلمه خوانی «اردشیر رستمی» و تکنوازی «حسام اینانلو»، از سوی نشر «نو نوای شب کویر»، منتشر شد. این در حالیست که همزمان با پخش اثر، می توان آن را از طریق سایت «بیپ تونز» نیز به صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی «در آغوش باد» را در ادامه ببینید

از سوی مؤسسه ی فرهنگی و هنری «رسانه آفتاب»آلبوم موسیقی عاشورایی «چله نشین» منتشر شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی عاشورایی «چله نشین»، با آواز چند خواننده، از سوی مؤسسه ی فرهنگی و هنری «رسانه آفتاب» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با انتشار اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم «چله نشین» را در ادامه ببینید

به آهنگسازی «مجید انتظامی»آلبوم موسیقی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» شنیدنی شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی فیلم «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، به آهنگسازی «مجید انتظامی» آهنگساز سرشناس کشورمان، از سوی مرکز موسیقی حوزه ی هنری منتشر شد. این در حالیست که همزمان با انتشار اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی فیلم «کربلا جغرافیای یک تاریخ» را در ادامه ببینید

با سرپرستی «احسان ذبیحی‌فر»آلبوم موسیقی «چهارگان» منتشر شد | دانلود قانونی

hot-topic-logoآلبوم موسیقی «چهارگان» (چهارنوازی زهی ایرانی) با سرپرستی «احسان ذبیحی‌فر» در دو سی‌دی توسط انتشارات ماهور منتشر شد، این در حالیست که همزمان با انتشار این اثر، می توان آن را از سایت «بیپ تونز» به صورت قانونی دانلود کرد.
+کاورها و جزئیات کامل آلبوم موسیقی «چهارگان» را در ادامه ببینید

تبلیغات

تازه‌ترین اخبار موسیقی ایران