تجربه روزهای خوبعلیرضا افتخاری: همکاری با ارکستر ملی ادامه‌دار خواهد بود

خواننده ارکستر ملی در آستانه تازه ترین تجربه خود با ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان از همکاری ادامه دار خود با این مجموعه دولتی سخن گفت.

علیرضا افتخاری که از چندی پیش به عنوان خواننده ارکستر ملی وارد فاز تازه ای از فعالیت های موسیقایی اش شده است، با اشاره به این حضور چند ماهه بیان کرد: حضور در مجموعه ارکستر ملی به عنوان خواننده تجربه بسیار لذت بخشی است که امیدوارم بعد از این هم ادامه داشته باشد. فعالیت کنار فریدون شهبازیان به عنوان یک آهنگساز و موزیسین کاربلد و همراهی با نوازندگان جوان و آینده دار موسیقی کشورمان تجربه منحصر به فردی است.

وی ادامه داد: من این روزها کاملا حال خوبی دارم حالی که نمی توانم با زبان و سخن توصیف کنم. این حضور فارغ از هرگونه نگاه مالی، ابعاد معنوی گسترده ای برایم دارد و به خود می بالم که در مجموعه ارکستر ملی مشغول به فعالیتم.

این خواننده درباره برنامه های آینده خود در عرصه موسیقی بیان کرد: فعلا که تا آخر سال با ارکستر ملی برنامه های زیادی داریم. بعد از کنسرت تهران بناست در شهرهای دیگر نیز کنسرت هایی را برگزار کنیم و تا آنجا که اطلاع دارم بیش از ۱۰ برنامه خواهد بود. همین برنامه ها نه تنها من را خسته نمی کند بلکه انگیزه ام را برای ملاقات با دوستداران موسیقی در شهرستان ها مضاعف می کند و طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته همکاری من با ارکستر ملی ادامه خواهد داشت که جزییات آن متعاقبا اعلام می شود.

خواننده آثار ماندگاری چون «شور عشق» و «نیلوفرانه» در پایان عنوان کرد: هم اکنون ارکستر ملی در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و ما با زبان موسیقی است که می توانیم به این همه شور و اشتیاق مخاطبان پاسخ دهیم و امیدوارم این زبان موسیقی بتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. ما برای ارکستر ملی برنامه های زیادی داریم که با این نوازندگان عالی و یک رهبر درجه یک می توانیم برنامه خوبی به مخاطبان عرضه کنیم که تا روزهای آینده جزییات بیشتری اطلاع رسانی خواهد شد.

ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی علیرضا افتخاری ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه دوم اسفند ماه در تالار وحدت تهران تازه ترین کنسرت خود را برگزار می کند.

آلبوم «شور عشق» از جمله آثار ماندگار علیرضا افتخاری در عرصه خوانندگی است که سال ها پیش به آهنگسازی فریدون شهبازیان و شعر هوشنگ ابتهاج روانه بازار موسیقی شد. مجموعه آلبوم های «نیلوفرانه» نیز یکی از پرطرفدار ترین آثار علیرضا افتخاری است که سال های گذشته به آهنگسازی عباس خوشدل به علاقه مندان ارائه شد.


منبع: مهر

4 دیدگاه برای این خبر “تجربه روزهای خوب”

 1. محمد گفت:

  برکش ای مرغ سحر نغمه داوودی را که سلیمان گل از طرف ضبا باز آمد
  خدا را به خاطر خلفتت شاکرم

 2. ناشناس گفت:

  دوستت دارم مرد مظلوم موسیقی ایران، کاش قدر شما را می شناختند.

 3. هومن گفت:

  آقای افتخاری
  حال ما هم که سال های سال با صدای شما جوانی کردیم خوب است.ما که مدت ها بود آرامش و لبخند شما فراموشمان شده بود.ما که قهر بودیم و حالا بارها و بارها می بینیم و پلی زده ایم به سال ها پیش و خاطره بازی می کنیم. این چند سال اخیر را فراموش می کنیم و حالمان را خوب نگه می داریم. شما هم به عهدتان با خدای خودتان پایبند بمانید.هر جا نروید و هر جا نباشید و هر چیز نگویید. فقط بخوانید بخوانید و از همیشه نزدیک تر به ما باشید. در دل ها ی ما. اینبار بمانید لطفا

 4. persian boy گفت:

  ای کاش شرایطی فراهم بشه تا با استاد فخرالدینی هم همکاری کنند همکاری این دو عزیز میتونه نقطه اوج ارکستر ملی باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

تازه‌ترین اخبار موسیقی ایران

عضویت در خبرنامه