×
×

در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ اسفندماه سال جاری

 • کد نوشته: 7014
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۱۶ام بهمن ۱۳۸۹
 • ۱ دیدگاه
 • همایون خرم که بعد از ۱۰ سال دوری از صحنه ،آذرماه سال جاری به صحنه رفت، به دلیل اشتیاق مردم خود را برای اجرای کنسرت دیگری در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ اسفندماه سال جاری در برج میلاد آماده می‌کند. به گزارش بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مدیر موسسه فرهنگی گلچین آوایی شرق دلیل اجرای دوباره […]

 • همایون خرم که بعد از ۱۰ سال دوری از صحنه ،آذرماه سال جاری به صحنه رفت، به دلیل اشتیاق مردم خود را برای اجرای کنسرت دیگری در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ اسفندماه سال جاری در برج میلاد آماده می‌کند.

  به گزارش بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مدیر موسسه فرهنگی گلچین آوایی شرق دلیل اجرای دوباره این کنسرت را استقبال چشمگیر مخاطبان دانست و گفت: اجرای بی کلام کنسرت آذر ماه با استقبال بی نظیری از طرف مخاطبان مواجه شد؛ خواننده این کنسرت، حاضرین در سالن بودند که همراه با اجرای نوازنده‌ها، با زمزمه‌های خود، خاطرات را زنده کردند.

  شجاعی درباره‌ی قطعاتی که قرار است در این برنامه اجرا شود، توضیح داد:این کنسرت در دو بخش برگزار می‌شود که در بخش اول قطعاتی مانند «غوغای ستارگان»،«چهار مضراب»،«عشق و انتظار» ، «موج دل» و… در فهرست اجرا قرار دارد و همچنین دربخش دوم، قطعات «رسوای زمانه» ، «سرگشته» ، «بوی باران» ، «دیدم به خواب» و.. اجرا خواهد شد.

  همایون خرم، که بخشی از حافظه تاریخی مردم ایران را با خلق آثاری همچون «تو ای پری کجایی» و «رسوای زمانه منم» و آهنگ‌های نام آشنای دیگر، رقم زده است، در آخرین ماه سال با اجرای دوباره ی ملودی‌های گوش‌نواز خود، از دهه‌ی هشتاد خداحافظی و در آستانه دهه نهم زندگی خویش، به استقبال سال نو خواهد رفت.

  همایون خرم، تنها بازمانده‌ی مرحوم ابولحسن صبا به شمار می‌رود که در سن هشتاد و یک سالگی هنوز با قدرت ساز می‌زند و نوای سازش می‌تواند مخاطبان را مسحور کند.

  برای رزور بلیت‌های این کنسرت می‌توان به آدرس اینترنتی www.golcheen.org مراجعه کرد.

  https://musiceiranian.ir/?p=7014
     
  برچسب ها همايون خرم

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *