×
×

با آهنگسازی امین حیدری

 • کد نوشته: 23597
 • موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۲۱ام مهر ۱۳۹۱
 • ۱ دیدگاه
 • آلبوم موسیقی «خوشا سرو» با صدای حسام‌الدین سراج خواننده مطرح موسیقی ایرانی و آهنگسازی امین حیدری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

  با آهنگسازی امین حیدری
 • موسیقی ایرانیان – علی ربیعی: آلبوم موسیقی «خوشا سرو» با صدای حسام‌الدین سراج خواننده مطرح موسیقی ایرانی و آهنگسازی امین حیدری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این اثر حاوی ۹ قطعه به نام های باغ تماشا، بوی گل (با آهنگ و تنظیم اشکان راهبر)، ساز و آواز دشتی، بی من مرو، تا بیکران نوا، ساز و آواز نوا، نوشا نوش، ساز و آواز نوا و خندان درآ است که آهنگساز آلبوم، قطعات را بر اساس اشعاری از مولانا و حافظ ساخته است و یک گروه کُر متشکل از مهدی نادریان، نیما جمشیدی، اشکان رهبر، حمید موسوی، رویا مدنی و کوهسار کلباسی نیز حسام الدین سراج را همراهی کرده اند.

  سهراب پورناظری به عنوان نوازنده مهمان در این اثر به نوازندگی کمانچه پرداخته است، وحید حاج حسینی و کوروش قزوینی با سنتور، اشکان رهبر و کیانوش عتیقی با تارو دیوان، امین حیدری با عود و سه تار، سعید روحانی و جاوید ابراهیم پور با نی، سیاوش ولی پور با قیچک، مهرزاد اعظمی کیا با آلتو، شهروز باقری با دمام، دهل و کاسوره و چوبک، محمد جمشیدی با تنبک، پویان جمشیدی با سازهای دف، کوزه و دایره، نبیل یوسف شریداوی با دف و دهل و حسین قربانی با دف هم از دیگر نوازندگانی هستند که سراج را دراین اثر همراهی کرده اند.

  لازم به ذکر است، آلبوم «خوشا سرو» که به دلیل حساسیت‌های سراج دو سال در انتظار انتشار بود، در نوع خود نسبت به دیگر آثار این خواننده اثری متفاوت به حساب می‌آید.

  https://musiceiranian.ir/?p=23597
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *