موسیقی ایرانیان
 

برای درگذشت «همایون خرم» – بخش ۲

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: در پی درگذشت استاد همایون خرم، برخی از هنرمندان جامعه موسیقایی ایران با انتشار پیام‌های تسلیت ابراز همدردی کردند.

میلاد کیایی:

«با نهایت تاسف و تاثر از درگذشت هنرمند گرانمایه و بزرگ , جناب مهندس همایون خرم , این ضایعه را به جامعه ی هنری ایران تسلیت عرض مینمایم.»

اشکان کمانگری:

«درگذشت استاد همایون خرم رو به مردم عزیز میهنم تسلیت میگم.
یادش گرامی و راهش پر ره رو باد.»

محسن چاوشی (خواننده موسیقی پاپ):

«خـــُـرَم آن نــَــغمه که مـــَــردُم بـِـسپارند به یاد

درگذشت استاد همایون خرم را به تمامی هنردوستان تسلیت عرض می کنیم .
روحش شاد و یادش گرامی.»

میثم مروستی:

«متاسفانه یک بار دیگر ستاره‌ای از آسمان فرهنگ و هنر ایران فرو افتاد و نغمه‌پردازی دلسوخته به خاموشی گرائید، درگذشت استاد همایون خرم موجب اندوه جامعه موسیقایی ایران است.

فقدان این بزرگمرد موسیقی ایران را به خانواده آن مرحوم و همه ایرانیان فرهنگ دوست تسلیت می‌گویم و امیدوارم نسل ما راه و رویه آن استاد فقید را برگزیده و در راه اعتلای هنر موسیقی کشور کوشا باشد.»

حمید عسکری (خواننده موسیقی پاپ):

«درگذشت استاد همایون خرم را به تمامی هنردوستان تسلیت عرض می کنیم .

روحش شاد و یادش گرامی»

میدیا فرج نژاد:

«نمي دانم خدا را چه شده است؟! در ميان جهاني كه سرشار از ستمگر و جاني و مستبد است، جانِ كساني را ميگيرد كه همانند روزنه اي هستند به هواي تازه براي اينكه در اين همه آلودگي خفه نشويم.

همايون پروازت خرم باد استاد»

کیوان ساکت:

احسان خواجه امیری (خواننده موسیقی پاپ):

«فقدان بزرگان موسیقی ایرانی برای نسل من اندوه و حسرتی بزرگ به همراه دارد؛ اندوه برای از دست رفتن معلمی بزرگ و حسرت برای این‌که افتخار همراهی و همکاریشان را پیدا نکردیم و بخت یارمان نبود که ملودی‌های ماندگارشان را اجرا کنیم و نقشی در شکل‌گیری آن همه اثر جاودانه موسیقی داشته باشیم… استاد همایون خرم یکی از این بزرگان بود.

چند سال پیش سعادتی دست داد تا در کنسرتی یکی از این قطعه‌های خاطره‌انگیز همایون خرم را که پیش از این با صدای پدرم ایرج اجرا شده بود، بازخوانی کنم. لذت وصف‌ناپذیر حضور در آن فضا و امکان زنده‌کردن دوبارهٔ دوستی‌های نوستالژیک پیشینیان این هنر تا همیشه در ذهن و قلبم زنده و جاری خواهد ماند.

رسم است که در سوگ از دست‌رفتن عزیزانمان سبد و تاج گل همراه می‌بریم. استاد همایون خرم سال‌های سال به عنوان آهنگ‌ساز، نوازنده و رهبر ارکس‌تر در «برنامه گل‌ها» حضور داشت و مردم ایران را با آثار دل‌نوازش گل‌باران کرد. حالا نوبت ماست که پیکر و مزارش را غرق گل‌های رنگارنگ کنیم.

از طرف خودم و پدرم این ضایعه دردناک را به همه اهالی موسیقی تسلیت می‌گویم.»


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=28150


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.