موسیقی ایرانیان
 

توسط مؤسسه فرهنگی و هنری میراث نغمه های کهن

آلبوم بار دگر از آرش قاسمی، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری میراث نغمه های کهن منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، بار دگر، نام آلبومیست در فضایی از موسیقی تلفیقی-پاپ که به آهنگسازی و خوانندگی آرش قاسمی، در قالب ۸ قطعه به عناوین «بزم رندان»، «بار دگر»،«کمان کشیده»،«تمنا»، «قفل زندان»، «هنگام که»، «زیبا» و «درخت دوستی»، به اجرا در آمده است.

در این اثر، میلاد بیات (کمانچه، کمانچه آلتو و همخوان)، اشکان پور فرخی (دف و سازهای کوبه ای)، ماکان خوی نژاد (ویولنسل)، سینا ذکایی (فلوت)، صبا ذولفقاری (دف و دایره)، المیرا رحمانی (ویولونسل)، نازنین ساوه و روشنک کی منش (هم خوان)، آرش قاسمی (آهنگساز، خواننده، تار، سه تار، کلارینت، سینتی سایزر، سازهای کوبه ای و الکترو آگوستیک) و مژگان محمد حسینی (قانون) به هنرنمایی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی تلفیقی-پاپ بار دگر از آرش قاسمی، از سوی میراث نغمه های کهن راهی بازار شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=199935


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.