موسیقی ایرانیان
 

در آستانه انتشار آلبوم جدید

چند ماهی است که خبر انتشار آلبوم «قصه زندگی»، با صدای حسين خواجه اميري (ایرج) در رسانه ها منتشر شده است، اما هنوز این آلبوم در بازار موسیقی به چشم نمي‌آيد و هيچ توضيحي نيز در اين خصوص به گوش نمي‌رسد.

خواجه اميري درباره اننتشار آلبوم جديدش گفت: بنده هم مثل شما از زمان دقیق انتشار آلبوم خبر ندارم؛ اما ظاهرا قرار شده اين آلبوم، اوایل هفته آينده در بازار موسیقی کشور منتشر شود.

او افزود: برای این آلبوم وقت فراوانی صرف شده و امیدوارم بتوانیم رضایت مخاطبان موسیقی کشور را جلب كنيم. هر چند متاسفانه، مخاطبان این روزهای بازار موسیقی سلیقه‌شان به سمت آثار سطحی و مبتذل گرایش پیدا کرده و معلوم نیست چه آخر و عاقبتی در انتظار این آلبوم است.

خواجه اميري درباره برنامه‌هایش پس از انتشار این آلبوم نیز گفت: پیش از هر چیزی باید دید واکنش ها نسبت به این آلبوم چگونه خواهد بود. موسيقي من موسيقي اصيل ايراني است، كه با «المان‌هاي» امروزي‌تر نمود مي يابد. نوع خوانش من هميشه يك جور بوده و خواهد بود. تنها در اين آلبوم سعي شده، به سليقه مخاطب عام نزديك‌تر شويم. اما اين بدان معني نيست، كه مثل بسياري از جوانان حاضر در موسيقي، براي جلب نظر مخاطب بيشتر، دست به هر كاري بزنم.

خواجه امیری در انتهای صحبت‌هایش درباره اجرای زنده و احتمال برگزاری کنسرت‌هایش گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد و در صورت اخذ مجوز به برگزاری برنامه زنده نیز اقدام کنم. خدا را چه دیده‌اید؟ شايد خدا خواست که به خواسته قلبی‌ام هم برسم و منتظر کنسرت مشترکم با پسرم (احسان خواجه امیری) باشید.

به گزارش ايسنا، آلبوم جدید حسين خواجه اميذي(ايرج)، هشت قطعه با نام‌های «قصه زندگی»، «قسم»، «زنگی بزن»، «غصه نخور عزیزم»، «بی‌تو می‌رم»، «دلخون» و «بگو» را شامل مي شود، که تمام قطعات توسط بهنام خدارحمی آهنگسازی و تنظیم شده و ترانه‌هایش نیز توسط نسرین سیفی سروده شده است.


منبع: ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=18628


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.