×
×

طی چهارمین اجرای «ناگفته»

 • کد نوشته: 116700
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۲۱ام مرداد ۱۳۹۵
 • ۰
 • کنسرت «ناگفته» شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رساند که میزبان جمع زیادی از هنرمندان و مدیران فرهنگی بود.  عادل فردوسی پور، محمد صالح علا، علیرضا شجاع‌نوری، مسعود اطبایی، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا وزیر امور خارجه و دکتر شهرام گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری […]

  طی چهارمین اجرای «ناگفته»
 • ۱۶-۸-۱۱-۱۷۱۱۰۲۰۱۶_۸_۱۱_۱۶_۳۸_۱۲کنسرت «ناگفته» شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رساند که میزبان جمع زیادی از هنرمندان و مدیران فرهنگی بود.

   عادل فردوسی پور، محمد صالح علا، علیرضا شجاع‌نوری، مسعود اطبایی، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا وزیر امور خارجه و دکتر شهرام گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری ازجمله مهمانانی بودند که دیشب به تماشای اجرای «ناگفته» نشستند.

  حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت «ناگفته» که در محموطه باز برج میلاد برگزار می‌شود از تهیه یک فیلم از این کنسرت خبر داد. وی گفت: «قرار است با همکاری مخاطبینی که به دیدن کنسرت آمده‌اند فیلمی را بسازیم و سپس در جهان منتشر کنیم.»

  او هدف از این اقدام را تشکر از استقبال ۲۴۰۰۰ نفری مردم و ثبت شب‌های ماندگار کنسرت «ناگفته» برای آیندگان دانست.

  تا به امروز هنرمندان و صاحب‌نامانی چون اصغر فرهادی، شهرام مکری، علی مرادخانی، علی اصغر مونسان، عیسی علیزاده، روزبه نعمت الهی، مریلا زارعی، منصور ضابطیان، آنا نعمتی، رضا رویگری، بهاره کیان افشار، گلاره عباسی، الهام پاوه نژاد، اکتای براهنی و … به تماشای «ناگفته» نشسته‌اند.

  «ناگفته» تا به امروز چهار بار و برای شش روز تمدیده شده است تا بتواند رکورد ۲۴۰۰۰ نفری  کنسرت را به نام خود ثبت کند.

  https://musiceiranian.ir/?p=116700
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *