×
×

با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»

 • کد نوشته: 101848
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۱۰ام اسفند ۱۳۹۴
 • ۵ دیدگاه
 • hot-topic-logohot-topic-logo موزیک ویدئو «مقام حاجی قلاق» با تکنوازی دو تار شمال خراسان به نوازندگی «صادق مهدوی» از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت. در ادامه می توانید این موزیک ویدئو را با اجازه صاحب اثر، آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»
 • صادق مهدوی

  صادق مهدوی

  موزیک ویدئو «مقام حاجی قلاق» با تکنوازی دو تار شمال خراسان به نوازندگی «صادق مهدوی» از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کارگردانی و تدوین این اثر را «میثم آذرزاد» برعهده داشته و تهیه کننده کار «حسین زرنانی» است، برهان ابن الدین (فیلمبردار) و حسن فارسی (صدا بردار) دیگر عوامل کلیپ «مقام حاجی قلاق» هستند.

  شایان ذکر است که «مقام حاجی قلاق» بیشتر یک مقام سازی است و در آن همراه با دور (ریتم) بینظیر آن که حالت وجد و سرور دارد چند مرتبه پنجه آن تغییر می کند و در عین حال دور ثابت می ماند.

  در ادامه می توانید این موزیک ویدئو را با اجازه صاحب اثر از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  +دانلود موزیک ویدئو «مقام حاجی قلاق» با کیفیت خوب

  +دانلود موزیک ویدئو «مقام حاجی قلاق» با کیفیت عالی

  آنلاین ببینید:

  https://musiceiranian.ir/?p=101848
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *