×
×

«موسیقی ایرانیان» داغدار شد

 • کد نوشته: 98372
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۸ام بهمن ۱۳۹۴
 • ۲۳ دیدگاه
 • hot-topic-logo«سید امین موسوی» نویسنده و سردبیر سابق موسیقی ایرانیان، چهارشنبه (هفتم بهمن ماه) در سن بیست و هشت سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.
  +«موسیقی ایرانیان» که خود را صاحب این عزا می داند، درگذشت «سید امین موسوی» را به خانواده‌اش و جامعه موسیقی ایران تسلیت عرض می‌کند

  «موسیقی ایرانیان» داغدار شد
 • musiceiraniannn«سید امین موسوی» نویسنده و سردبیر سابق موسیقی ایرانیان، چهارشنبه (هفتم بهمن ماه) در سن بیست و هشت سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

  امین موسوی یکی از روزنامه‌نگاران برجسته ایران، چند سالی بود به دلیل تحقیق در زمینه فلسفه از فعالیت های موسیقایی خود کاسته بود، وی پیشتر با سردبیری سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و مجله اینترنتی «موسیقی ایرانیان» توانسته بود سطح این مجموعه را ارتقاء دهد.

  موسوی آثار زیادی را در حوزه‌ی موسیقی ایران از خود به جای گذاشت که برای مثال می‌توان به پرونده‌ای مفصل در باب «فقه و موسیقی» با همکاری زنده یاد «صادق طباطبایی»، پرونده «موسیقی فاخر، هنر و هنرمند»، پرونده ای مفصل برای «کالبد شکافی ترانه نوین»، پرونده پژوهشی ارزشمند در باب «بررسی میزان اضطراب نوازندگان ایرانی»، پرونده ای مهم در زمینه «کنسرتهای ایرانی» و پرونده «تاثیر پخش سوپرمارکتی آلبوم‌های صوتی بر موسیقی کشور» اشاره کرد.

  شایان ذکر است که زنده یاد «امین موسوی» در اولین «جشنواره جوان موفق ایرانی» در حوزه «رسانه» به عنوان جوان موفق ایران شناخته شده بود، همچنین ایشان در چهارمین جشنواره وب ایران با سردبیری نهمین شماره از مجله «موسیقی ایرانیان» به عنوان مجله برتر انتخاب شده بود.

  «موسیقی ایرانیان» که خود را صاحب این عزا می داند، درگذشت «سید امین موسوی» را به خانواده‌اش و جامعه موسیقی ایران تسلیت عرض می‌کند.

  https://musiceiranian.ir/?p=98372
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *