×
×

با استاد موسیقی ایران از برگزاری تورکنسرت های داخلی تا انتشار آلبوم

 • کد نوشته: 81417
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۲۱ام تیر ۱۳۹۴
 • ۴ دیدگاه
 • hot-topic-logoتور کنسرت های داخلی «شهرام ناظری» استاد بنام موسیقی ایران از اواخر تیر ماه سال جاری، در شهرهای زنجان، اراک و بجنورد برگزار می شود.
  +آلبومی بر اساس اشعارِ «نیما یوشیج» با آهنگسازی «ارشک رفیعی» به همراه آلبوم «درفش کاویانی» با آهنگسازی «فرید الهامی» در صف انتشار!

  با استاد موسیقی ایران از برگزاری تورکنسرت های داخلی تا انتشار آلبوم
 • شهرام ناظری

  شهرام ناظری

  موسیقی ایرانیان – حمیده موسوی: تور کنسرت های داخلی «شهرام ناظری» استاد بنام موسیقی ایران از اواخر تیر ماه سال جاری، در شهرهای زنجان، اراک و بجنورد برگزار می شود.

  سید امین موسوی مدیر رسانه ای شهرام ناظری با اعلام این خبر و در گفتگو با خبرنگار «موسیقی ایرانیان» گفت: «طبق برنامه ریزی های انجام شده، تور کنسرت های استاد «شهرام ناظری» با همراهی گروه موسیقی «مولوی» طی سه تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیر و ۲ مرداد ماه سال جاری در سه شهر زنجان، اراک و بجنورد، به روی صحنه می رود.»

  وی افزود: «کنسرت زنجان-۳۰ تیرماه- در سالن «انقلاب» این شهر برگزار خواهد شد که بلیط فروشی آن از روز دوشنبه -۲۱ تیرماه- و از طریق سامانهء ایران کنسرت آغاز می شود. تاریخ ۳۱ تیر ماه به کنسرت در سالن «طوفان» شهر اراک اختصاص دارد و کنسرت دوم مرداد ماه نیز در شهر بجنورد به روی صحنه خواهد رفت.»

  موسوی در خصوص قطعات انتخابی این اجراها خاطر نشان کرد: «به روال مرسوم و همیشگی، در این تور، استاد ناظری به اجرای آثار ماندگار و شورانگیز کُردی و فارسی خواهند پرداخت که البته ضمن ارائهء این مجموعهء موسیقایی، قطعاتی از موسیقی شمال خراسان نیز به اجرا در خواهد آمد.»

  براساس همین گزارش، استاد ناظری، آلبومی بر اساس اشعارِ «نیما یوشیج» از ساخته‌های «ارشک رفیعی» را آماده‌ء انتشار دارد و این در حالی ست که «درفش کاویانی» به آهنگسازی «فرید الهامی» نیز یکی دیگر از آلبوم های وی که با اشعاری از «حکیم ابوالقاسم فردوسی»، به دو صورت صوتی (ده قطعه) و تصویری (دوازده قطعه – ۷۵ دقیقه) آمادهء انتشار شده که از سوی مؤسسه «فردوسی» راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد. قطعات ابتدای این اثر با آوای گات‌ها آغاز می‌شود و بخش‌های مختلف این‌آلبوم عبارتند از «پادشاهی ضحاک»، «تولد فریدون»، «ضحاک در جستجوی فریدون»، «کاوهء آهنگر» و انتهای داستان که شامل داستان نابودی ضحاک است.

  شایان ذکر است که استاد «شهرام ناظری» کنسرت هایی در قالب تور خارجی نیز در برنامهء اجرایی خود خواهند داشت که در صورت قطعیت، جزئیات دقیق آن اعلام می شود.

  https://musiceiranian.ir/?p=81417
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *