موسیقی ایرانیان
 

با همراهی گروه موسیقی «سور» به سرپرستی «مجید مولانیا»

۱۰۴۶۶۸۹۲_۸۴۹۴۱۵۴۷۸۴۲۱۶۹۴_۹۸۰۱۶۴۷۴۰_n-e1449662675206موسیقی ایرانیان – رها معتمد: «سالار عقیلی» خواننده بنام موسیقی ایرانی، دی ماه سال جاری به اروپا سفر می‌کند و به همراه گروه موسیقی «سور» به سرپرستی «مجید مولانیا» در شهرهای مختلف به برگزاری تورکنسرت‌های خود می‌پردازد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت‌ها دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد و سالار عقیلی طبق برنامه ریزیهای انجام شده، ابتدا طی تاریخ ۲۶ دی ماه در شهر روتردام کشور هلند به دیدار دوستدارانش می‌رود، سپس ۲۷ دیماه در شهر دوسلدورف آلمان کنسرت خواهد داشت، وی پس از اجرای آلمان به انگلیس سفر می‌کند و ۳ بهمن ماه در شهر لندن کنسرتی را برگزار خواهد کرد، بعد از این اجرا هم طی تاریخ ۴ بهمن ماه شهر منچستر میزبان این خواننده و همراهانش خواهد بود.

مجید مولانیا (آهنگساز و نوازنده تار)، جمشید صفرزاده (سنتور)، حمید قنبری (تنبک)، صابر سوری (عود)، بهزاد حسن‌زاده (کمانچه)، امین دادوری (دف) و علیرضا دریایی (کمانچه) به عنوان نوازنده در کنار سالار عقیلی، در این تور کنسرت‌ها به هنرنمایی خواهند پرداخت.

علاقه متدان برای تهیه بلیت می توانند با شماره های ۰۰۳۱۶۸۴۹۹۶۲۰۸ (هلند)، ۰۰۳۲۴۶۶۱۸۳۲۵۶ (بلژیک)، ۰۰۴۹۱۵۷۳۱۲۲۳۲۳۱ (آلمان) و ۰۰۴۴۷۴۹۰۰۳۶۹۹۶ و ۰۰۴۴۷۴۹۰۰۳۶۰۳۴ (انگلستان) تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است که آلبوم «یار مست» از گروه موسیقی «سور» به خوانندگی «سالار عقیلی»، تابستان ۱۳۹۲ روانه بازار موسیقی شده است.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=96271


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.