×
×

با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

 • کد نوشته: 95441
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۵ام دی ۱۳۹۴
 • ۰
 • hot-topic-logoکلیپ تصویری «ای ایران» از گروه موسیقی «همنوازان فاخته»، مربوط به کنسرت این گروه که اواخر شهریور امسال با عنوان «بزرگداشت استاد روح الله خالقی» برگزار شده بود، از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.
  +کلیپ «رنگارنگ که با نام بهاردلنشین معروف است» از گروه موسیقی «همنوازان فاخته» هم به زودی منتشر خواهد شد

  با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»
 • ای ایران_۲۰۱۵۱۲۲۵۲۲۰۴۳۴موسیقی ایرانیان – رستم پورعباس: کلیپ تصویری «ای ایران» از گروه موسیقی «همنوازان فاخته»، مربوط به کنسرت این گروه که اواخر شهریور امسال با عنوان «بزرگداشت استاد روح الله خالقی» برگزار شده بود، از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این اثر به آهنگسازی «روح ا… خالقی» توسط «محبعلی بخشی» خواننده کلاسیک و اپرا و همراهی گروه موسیقی «همنوازان فاخته» به سرپرستی «خشایار پارسا» اجرا شده است.

  خشایار پارسا درباره دلیل انتشار این کلیپ و دیگر آثار تصویری که از این گروه در راه است به صورت رایگان، گفت: «در ابتدا قصد داشتیم همین اجرای زنده مان را تبدیل به آلبوم کنیم، به همین خاطر بسیار در تمرینها دقت کردیم و سعی کردیم اجرای بدون ایراد و خوش حسی را داشته باشیم تا یک آلبوم با حس و کیفیت اجرای زنده برعکس آلبوم های موجود در بازار این روزهای موسیقی ایران ارائه نماییم. اما به علت مشکلات نشر اثر و هزینه های نشر و دغدغه های پخش آن تصمیم گرفتیم تعدادی از قطعات معروف این اجرا با نام های «چنگ رودکی» با شعری از رودکی، «خوشه چین» با شعری از کریم فکور، «رنگارنگ که با نام بهاردلنشین معروف است» با شعری از بیژن ترقی و «ای ایران» با شعری از حسین گل گلاب را به صورت اینترنتی و رایگان نشر دهیم و البته در این راه از انتشار کلیپ آثار مهجورتر استاد خالقی که شامل قطعات بی کلام میشدند گذشتیم تا در فرصتی مناسبتر انها را نیز به دست مخاطبیان برسانیم.»

  شایان ذکر است که پیشتر کلیپ «خوشه چین» و چنگ رودکی از گروه موسیقی «همنوازان فاخته» در دسترس مخاطبین قرار گرفته بودند و در آینده ای نزدیک هم کلیپ «رنگارنگ که با نام بهاردلنشین معروف است» منتشر خواهند شد.

  در ادامه می توانید کلیپ تصویری «ای ایران» را با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  +دانلود کلیپ تصویری «ای ایران» با کیفیت مناسب

  +دانلود کلیپ تصویری «ای ایران» با کیفیت بالا

  «ای ایران» را آنلاین ببینید:

  https://musiceiranian.ir/?p=95441
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *