×
×

در آستانه کنسرت ۷ دی ماه این خواننده در تهران عنوان شد

 • کد نوشته: 94216
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۸ام آذر ۱۳۹۴
 • ۱ دیدگاه
 • خواننده آلبوم «مخاطب خاص» در کنسرت ۷ دی ماه خود، قطعاتی که تا کنون در کنسرت هایش اجرا نکرده را خواهد خواند. علی عبدالمالکی پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی خود «مخاطب خاص»، در جدیدترین اجرای زنده خود در تاریخ ۷ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود و پذیرای […]

  در آستانه کنسرت ۷ دی ماه این خواننده در تهران عنوان شد
 • ۲۱۳_۰خواننده آلبوم «مخاطب خاص» در کنسرت ۷ دی ماه خود، قطعاتی که تا کنون در کنسرت هایش اجرا نکرده را خواهد خواند.

  علی عبدالمالکی پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی خود «مخاطب خاص»، در جدیدترین اجرای زنده خود در تاریخ ۷ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود و پذیرای دوستدارانش خواهد بود.

  علی عبدالمالکی درباره این کنسرت و برنامه هایی که برای آن تدارک دیده توضیح داد: «در این کنسرت قطعاتی که تا کنون اجرا نشده اند را می خوانم و خوشحالم از اینکه پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی، باز هم در تهران روی صحنه می روم.»

  این خواننده درباره ادامه روند فعالیت هایش نیز توضیح داد: «چند قطعه جدید را برای پخش اینترنتی تولید کرده ام و به زودی منتشر خواهند شد. »

  عبدالمالکی درباره روند تولید آلبوم جدیدش نیز گفت: «سخت مشغولیم. به هر حال من در همه این سالها هیچ آلبومی منتشر نکرده بودم و پس از آلبوم «مخاطب خاص» این طلسم شکست و در تلاشم بتوانم زودتر آلبوم دوم را نیز به بازار بفرستم.»

  گفتنی ست «امیر فتحی» سرپرست و رهبر ارکستر گروه «علی عبدالمالکی» است و «سام آهنگری» نیز تهیه کننده این کنسرت است.

  https://musiceiranian.ir/?p=94216
     
  برچسب ها علی عبدالمالکی

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *