موسیقی ایرانیان
 

کنسرت گروه موسیقی «ریحان» برگزار می شود

گروه موسیقی «ریحان»
گروه موسیقی «ریحان»

گروه موسیقی «ریحان» به خوانندگی هاشم اسلامیان مشهور به «آیهان» تور کنسرت های خود را با اجرای قطعات جدید در تهران و چند شهر دیگر برگزار خواهد کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی ریحان متشکل از دوازده نوازنده ی چیره دست به سرپرستی ارکستر «حجت مبذول» و به خوانندگی «هاشم اسلامیان» ملقب به آیهان تور کنسرت های خود را از شهر اردبیل آغاز کرده و ادامه از تهران و کرج نیز عبور خواهد کرد.

هاشم اسلامیان بعد از اتمام ماه صفر طی روزهای ۳و ۴ دی ماه در ابتدا در سالن فدک شهر اردبیل و سپس روز ۱۱ دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت. همچنین این خواننده و گروه ارکسترش روز ۲۵ دی ماه نیز آخرین کنسرت زمستانی شان را در سالن نژاد فلاح شهر کرج با اجرای قطعات جدید از آلبوم “مارال” برگزار خواهند کرد.

گفتنی است گروه ریحان تا به امروز در شهرهایی همچون تهران, تبریز، اردبیل، زنجان، ارومیه و همچنین کشور‌های ترکیه و آذربایجان به روی صحنه رفته است.

شایان ذکر می باشد آیهان خواننده ی گروه موسیقی آذربایجانی ریحان اولین آلبوم موسیقیایی خود را تحت عنوان «مارال» طی ماه های آینده روانه ی بازار موسیقی خواهد کرد .

علاقه مندان می توانند جهت تهیه و رزرو بلیط این کنسرت آذربایجانی به سامانه ی اینترنتی ایران-کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه نمایند .


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=93564


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.