×
×

کنسرت «زندگی جاریست…» برگزار شد

 • کد نوشته: 89310
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۱۱ام مهر ۱۳۹۴
 • ۰
 • کنسرت بداهه نوازی پیانو ایرانی با اجرای «بردیا صدرنوری» با عنوان «زندگی جاریست…» از سوی موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» همزمان با عید غدیر خم و حضور جمع کثیری از هنرمندان و مشتاقان عرصه هنر در تالار وحدت برگزار شد.
  +در ادامه عکسهای «موسیقی ایرانیان» (عکاس: حسام خلوصی) از این کنسرت را دنبال کنید

  کنسرت «زندگی جاریست…» برگزار شد
 • کنسرت «بردیا صدرنوری»

  کنسرت «بردیا صدرنوری»

  موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: کنسرت بداهه نوازی پیانو ایرانی با اجرای «بردیا صدرنوری» با عنوان «زندگی جاریست…» از سوی موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» همزمان با عید غدیر خم و حضور جمع کثیری از هنرمندان و مشتاقان عرصه هنر در تالار وحدت برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، لوریس چکناواریان، فریدون شهبازیان، نادر گلچین، پری ملکی، مهدی فلاح، فرمان فتعلیان، یدالله کابلی، حسین محجوبی، سهیل محمودی، ساعد باقری، دکتر فاطمه راکعی، دکتر ایمانی خوشخو، احمد وثوق احمدی، جواد زهتاب، مهدی سپهر، مزدا انصاری، بهرام بهرامیان، شاهرخ شیردوست، حسین مظفری، بدخشان، لادن مستوفی، پانته‌ آ واعظ نیا، علی امیرقاسمی، کوشا کرمی، جلال امیرپورسعید، دیهیم خورگامی از جمله چهره‌های شاخص اهالی فرهنگ و هنر و نیز دکتر ایرج فاضل، دکتر علی نوبخت، دکتر سعید نمکی از چهره‌های علمی و فرهنگی به همراه جمع کثیری از اهالی شعر و موسیقی در این مراسم حضور داشتند که با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان روبرو گردید.

  بنابر این گزارش، در ابتدای مراسم بعد از پیام تسلیت موسسه راد نواندیش به مناسبت در گذشت جمع کثیری از هموطنان در فاجعه منا، یاد هنرمندان و چهره‌های فرهنگی تازه سفر کرده کشور بانو هما روستا، منصور ملکی، عاشیق رسول قربانی و محمد ابراهیم باقری گرامی داشته و صدرنوری کنسرت «زندگی جاریست…» را به روح حقوقدان فرهیخته کشور یوسف نوبخت که به تازگی دار فانی را وداع گفت تقدیم کرد.

  بردیا صدرنوری در این اجرا بر اساس دستگاههای ایرانی، قطعات و نغماتی در اصفهان، همایون، چهارگاه و دشتی در قالب مرکب نوازی بخشی از ساخته‌های خود به همراه ملودی‌ها و ترانه‌های فاخر موسیقی ایرانی را بداهه نوازی نمود که با ابراز احساسات چشمگیر حاضرین مواجه شد.

  اجرای صدر نوری با شوری هنرمندانه آغاز و فضای حاکم بر تالار وحدت را لبریز از احساس و آرامش نمود به طوری که مخاطبان با ابراز احساسات و تشویق‌های ممتد خود شور بداهه نوازی را افزون می‌نمودند.

  از نکات جالب توجه این اجرا علاوه بر حضور گسترده علاقه مندان، این بود که نغمات زندگی جاریست با سر پنجه‌های این هنرمند لحظاتی مخاطب را فارغ از هیاهوی روزمرگی به رود جاری زندگی پیوند می‌داد. بداهه نوازی شور انگیز این آهنگساز در هنگام اجرای نغمات، ارمغان خاطرات دیروز و بارقه‌های امید فردا‌ها را در پیش چشم حضار رقم زد به نحوی که ابراز احساسات حضار به اجرای ملودی‌های نوستالوژیک احترام صدر نوری را در پی داشت.

  بردیا صدرنوری نوازنده پیانو و آهنگساز موسیقی ایرانی سرپرست گروه موسیقی «مهر آور» است که علاوه بر کنسرت‌های متعدد پیانو نوازی در کارنامه هنری خود همکاری با گروههای موسیقی خنیا، سیمرغ و ارکستر مهر، تک نوازی با آواز  مهدی فلاح در آلبوم موسیقی «بهانه ی تو» به آهنگسازی «ناصر ایزدی»، نویسندگی کتاب «طرح جامع موسیقی کشور» و آلبوم موسیقی «زندگی جاریست…» را دارد.

  در ادامه عکسهای «موسیقی ایرانیان» (عکاس: حسام خلوصی) از این کنسرت را دنبال کنید.

  https://musiceiranian.ir/?p=89310
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *