موسیقی ایرانیان
 
 

۲۶ و ۲۷ شهریور ماه امسال در بندرعباس

«سهیل نفیسی» به دیدار دوستدارانش می‌رود

سهیل نفیسی
سهیل نفیسی

«سهیل نفیسی» خواننده و نوازنده طی روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را با اجرای پرطرفدارترین آثارش در بندرعباس که سال‌های زیادی را در این منطقه زندگی کرده، اجرا می کند.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این خواننده و نوازنده گیتار که تا کنون از وی آلبوم های «ریرا»، «ترانه های جنوب» و «چنگ و سرود» در بازار موسیقی منتشر شده، مردادماه امسال نیز کنسرتی را طی دو شب در مجموعه آسمان تهران برگزار کرد که این کنسرت ها نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

تازه ترین کنسرت موسیقی سهیل نفیسی در بندرعباس توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و شرکت «هنرمندان خاک جنوب» ساعت ۲۱ روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار می شود.

سهیل نفیسی خواننده و نوازنده گیتار در سال ۴۶ شمسی متولد شد. او که تاکنون به صورت شخصی به فراگیری موسیقی پرداخته است بیش از ۲۰ سال در بندرعباس زندگی کرد به همین دلیل موسیقی که تاکنون برای مخاطبان عرضه کرده تا حد زیادی تحت تاثیر این منطقه از کشورمان قرار دارد. علاقه فراوان او به شعر معاصر ایران، سهیل نفیسی را به سوی ترانه‌سازی بر اساس برخی اشعار به یاد ماندنی ایران معاصر سوق داد ضمن اینکه سبک خوانندگی و نواختن گیتار او را می توان نوعی نقالی موسیقایی به شمار آورد.

مطالب پربازید


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.