×
×

۱۲ شهریور ماه سال جاری

 • کد نوشته: 86075
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۸ام شهریور ۱۳۹۴
 • ۱ دیدگاه
 • اولین همکاری «مسعود شعاری» آهنگساز و نوازنده سرشناس موسیقی کشورمان با «اشکان کمانگری» آواز خوان موسیقی ایرانی تا کمتر از ۱۰ روز دیگر، در قالب یک کنسرت رقم خواهد خورد.
  +اشکان کمانگری: اولین همکاری خود با جناب شعاری را به فال نیک می گیرم و امیدوارم بازتاب آن در میان علاقمندان به موسیقی ایرانی مثبت بوده و با استقبال شایسته ای مواجه شود

  ۱۲ شهریور ماه سال جاری
 • مسعود شعاری و اشکان کمانگری

  مسعود شعاری و اشکان کمانگری

  موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: اولین همکاری «مسعود شعاری» آهنگساز و نوازنده سرشناس موسیقی کشورمان با «اشکان کمانگری» آواز خوان موسیقی ایرانی تا کمتر از ۱۰ روز دیگر، در قالب یک کنسرت رقم خواهد خورد.

  اشکان کمانگری با اعلام این خبر در گفتگو با «موسیقی ایرانیان» عنوان کرد: «بخاطر دارم سالها پیش از این نوار کاستی از دوستی هدیه گرفتم که «انتظار» نام داشت و صدای دلنشین ساز جناب شعاری مدت ها در منزل ما طنین انداز بود و اکنون اتفاق خوشایندی در پی این آشنایی رخ داده است. طی روزهای آینده اولین همکاری من با استاد مسعود شعاری رقم میخورد که به صورت یک اجرای زنده در شهر گرگان به روی صحنه خواهد رفت.»

  وی افزود: «کنسرت پیش رو طی تاریخ ۱۲ شهریور ماه سال جاری (ساعت ۸ و تالار فخرالدین اسعد گرگانی) در دو قسمت آواز اصفهان و دستگاه شور به اجرا در می‌آید. در ابتدای برنامه استاد شعاری با همراهی «سینا شعاری»، «وصال عرب‌زاده»، «سام وندادی»، «بابک خادملو» و «درشن آنند» قطعاتی سازی را به سمع مخاطبان می‌رسانند. پس از آن بنده به مجموعه خواهم پیوست و بخش‌های دیگر این اجرا را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد. مقدمه ساز و آواز در اصفهان، تصنیف «کوچ عاشقان» به آهنگسازی استاد شعاری، ساز و آواز شور و تصنیف «ای عاشقان» از ساخته‌های زنده یاد استاد محمدرضا لطفی از جمله قطعات انتخاب شده برای کنسرت گرگان می‌باشد.»

  کمانگری در پایان خاطر نشان کرد: «اولین همکاری خود با جناب شعاری را به فال نیک می گیرم و امیدوارم بازتاب آن در میان علاقمندان به موسیقی ایرانی مثبت بوده و با استقبال شایسته ای مواجه شود. استقبال گرم مخاطبان از ما یقینا مایه دلگرمی خواهد بود و ما را در ادامه دادن هرچه بهتر مسیرمان یاری خواهد کرد.»

  https://musiceiranian.ir/?p=86075
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *