موسیقی ایرانیان
 

طی اولین جلسه هیات مدیره این مجمع

هیات مدیره مجمع ناشران
هیات مدیره مجمع ناشران

موسیقی ایرانیان: اولین جلسه هیات مدیره «مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری» تشکیل شد و «بابک چمن‌آرا» به عنوان رییس هیات مدیره، «محسن رجب‌پور» به سمت مدیرعامل، «مهدی کاشی» نایب‌رییس، «رامین صدیقیر» خزانه‌دا و «امیرعباس ستایشگر» به عنوان سخنگوی هیات مدیره انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، در این جلسه، درباره ی اولویت های اجرایی و رایزنی های اولیه پیرامون اساسنامه ی مجمع، تبادل نظر با صنوف مرتبط و دستور جلسه آینده ی هیات مدیره تصمیم گیری شد.

اولین نشست «مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری» در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ تیرماه با حضور فعالان حوزه تولید و نشر آثار موسیقی در تالار وزارت کشور برگزار گردید که حضور این افراد نشانگر اهمیت و ضرورت تشکیل چنین صنفی بوده است چرا که جای خالی آن بویژه در سالهای اخیر و با وجود بحرانهای جدی و آسیب رساننده که انتشار آثار موسیقی را دچار نقصان کرده است، کاملاٌ مشهود میباشد لذا مدیران و متولیان تولید و نشر آثار موسیقی در صورت تأیید و تصویب اساسنامه این مجمع صنفی از سوی وزارت کشور، می توانستند در جهت تأسیس و فعالیت جدی صنف خود قدم بردارند.

شایان ذکر است که طی نخستین نشست این مجمع بابک چمن آرا -با بالاترین رأی- محسن رجب پور، رامین صدیقی، مهدی کاشی و امیرعباس ستایشگر، بیشترین آراء را کسب و به عنوان اولین هئیت مدیره مجمع ناشران انتخاب شده اند. دیگر اعضای رأی آورده در این نشست صدرالدین حسین خانی، عاصمه فندرسکی، علی عزیزی و سید افشین معصومی بوده اند.


منبع: موسیقی ایرانیان musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=83398


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.