طی اولین جلسه هیات مدیره این مجمع

هیات مدیره مجمع ناشران
هیات مدیره مجمع ناشران

موسیقی ایرانیان: اولین جلسه هیات مدیره «مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری» تشکیل شد و «بابک چمن‌آرا» به عنوان رییس هیات مدیره، «محسن رجب‌پور» به سمت مدیرعامل، «مهدی کاشی» نایب‌رییس، «رامین صدیقیر» خزانه‌دا و «امیرعباس ستایشگر» به عنوان سخنگوی هیات مدیره انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، در این جلسه، درباره ی اولویت های اجرایی و رایزنی های اولیه پیرامون اساسنامه ی مجمع، تبادل نظر با صنوف مرتبط و دستور جلسه آینده ی هیات مدیره تصمیم گیری شد.

اولین نشست «مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری» در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ تیرماه با حضور فعالان حوزه تولید و نشر آثار موسیقی در تالار وزارت کشور برگزار گردید که حضور این افراد نشانگر اهمیت و ضرورت تشکیل چنین صنفی بوده است چرا که جای خالی آن بویژه در سالهای اخیر و با وجود بحرانهای جدی و آسیب رساننده که انتشار آثار موسیقی را دچار نقصان کرده است، کاملاٌ مشهود میباشد لذا مدیران و متولیان تولید و نشر آثار موسیقی در صورت تأیید و تصویب اساسنامه این مجمع صنفی از سوی وزارت کشور، می توانستند در جهت تأسیس و فعالیت جدی صنف خود قدم بردارند.

شایان ذکر است که طی نخستین نشست این مجمع بابک چمن آرا -با بالاترین رأی- محسن رجب پور، رامین صدیقی، مهدی کاشی و امیرعباس ستایشگر، بیشترین آراء را کسب و به عنوان اولین هئیت مدیره مجمع ناشران انتخاب شده اند. دیگر اعضای رأی آورده در این نشست صدرالدین حسین خانی، عاصمه فندرسکی، علی عزیزی و سید افشین معصومی بوده اند.


منبع: موسیقی ایرانیان musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=83398


خبر رضا رشیدپور از اتفاقی بی‌سابقه‌ در تلویزیون!

ضبط برنامه جدید رضا رشیدپور در استودیویی در لویزان آغاز شده است.

جمشید هاشم‌پور باز هم جمشید آریا شد

جمشید هاشم‌پور در فیلم سینمایی گیج‌گاه به ایفای نقش می‌پردازد.

دانلود آهنگ های جدید

تازه ترین آهنگ های موسیقی پاپ ایران را با کیفیت بالا، آنلاین بشنوید و دانلود کنید.

جدول کامل اجراهای جشنواره فجر با جزئیات

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 18 =

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

جشنواره وب ایران
جشنواره ملی جوان ایرانی