×
×

«محمد حسین توتونچیان» در گفتگو با «موسیقی ایرانیان» خبر داد:

 • کد نوشته: 82371
 • حمیده موسوی
 • سه شنبه, ۳۰ام تیر ۱۳۹۴
 • ۱ دیدگاه
 • hot-topic-logoکنسرت گروه «کامکارها» که قرار بود نهم مرداد ماه سال جاری پس از سال های متمادی در شهر اصفهان به روی صحنه رود، به دلیل حضور بانوان نوازنده و همخوان در این مجموعه موفق به اخذ مجوز نشد.
  +توتونچیان: متأسفانه به دلیل حضور بانوان هنرمند این گروه به عنوان نوازنده و خواننده با اعطای مجوز این کنسرت موافقت نشد

  «محمد حسین توتونچیان» در گفتگو با «موسیقی ایرانیان» خبر داد:
 • گروه کامکارها

  گروه کامکارها

  موسیقی ایرانیان – حمیده موسوی: کنسرت گروه «کامکارها» که قرار بود نهم مرداد ماه سال جاری پس از سال های متمادی در شهر اصفهان به روی صحنه رود، به دلیل حضور بانوان نوازنده و همخوان در این مجموعه موفق به اخذ مجوز نشد.

  با آنکه برگزاری دو کنسرت همایون شجریان -سال گذشته- و کنسرت گروه موسیقی هامون از اصفهان با حضور بانوان نوازنده، طیب خاطری هر چند «ظریف» در وجود هنرمندان، خاصّه هنرمندان موسیقی این شهر ایجاد کرده بود و بارقه های امیدی به نشان فائق آمدن تدریجی «تدبیر و امید» بر تعویق و تعلیق و تضعیف غیر ملزوم و افراطی گروه های موسیقی به چشم می خورد، این رشته اما سری دراز دارد و هر صبح که از خواب برمی خیزیم باید منتظر لغو و تعویق و تعلیق دیگری در برنامه های هنرمندان این عرصه باشیم.

  در حالیکه یک هفته از انتشار خبر و وعدهء برگزاری کنسرت کامکارها در شهر  اصفهان می گذشت، خبرنگار «موسیقی ایرانیان» از طریق منبع موثقی در اصفهان با خبر شد که این اتفاق از چندی پیش منتفی شده است. روز گذشته، در تماسی تلفنی با استاد «هوشنگ کامکار» جویای این موضوع شدیم و وی گفت: «تا امروز خبر لغو یا تأیید این کنسرت به ما داده نشده است و تا آنجا که می دانم باید خود را برای اجرا آماده می کردیم.»

  اما «محمد حسین توتونچیان» مدیر برنامه کامکارها صبح امروز به خبرنگار «موسیقی ایرانیان» تأکید کرد: «علیرغم پیگیری های لازم متأسفانه به دلیل حضور بانوان هنرمند این گروه به عنوان نوازنده و خواننده با اعطای مجوز این کنسرت موافقت نشد، بنابراین در حال حاضر کنسرت تهران را برای گروه «کامکارها» در پیش خواهیم داشت.»

  https://musiceiranian.ir/?p=82371
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *