×
×

برای برگزاری تورکنسرت ها

 • کد نوشته: 81208
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۱۸ام تیر ۱۳۹۴
 • ۰
 • «مازیار فلاحی» خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان مهرماه سال جاری به اروپا سفر می کند و در شهرهای مختلف به برگزاری تورکنسرت های خود با عنوان «عاشقانه ها را پایانی نیست» می پردازد.
  +برنامه و جزئیات کامل کنسرت های اروپایی مازیار فلاحی

  برای برگزاری تورکنسرت ها
 • مازیار فلاحی

  مازیار فلاحی

  موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: «مازیار فلاحی» خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان مهرماه سال جاری به اروپا سفر می کند و در شهرهای مختلف به برگزاری تورکنسرت های خود با عنوان «عاشقانه ها را پایانی نیست» می پردازد.

  به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این کنسرتها مهرماه سال جاری با اجرای گلچینی از قطعات منتشر شده مازیار فلاحی برگزار خواهد شد و این خواننده پاپ طبق برنامه ریزیهای انجام شده ابتدا طی تاریخ ۲۵ سپتامبر (سوم مهرماه) در شهر مالموی کشور سوئد به دیدار دوستدارانش می رود، سپس ۲۶ سپتامبر (چهارم مهرماه) در شهر کلن آلمان کنسرت خواهد داشت، وی پس از اجرای آلمان دوباره به سوئد بازخواهد گشت تا ۲۷ سپتامبر (پنجم مهرماه) در استکهلم کنسرتی را برگزار کند، مازیار فلاحی بعد از برگزاری کنسرتهای سوئد و آلمان، دو هفته استراحت می کند تا ۹ اکتبر (۱۷ مهرماه) در فرانکفورت آلمان اجرا داشته باشد، بعد از این کنسرت هم طی تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهرماه) شهر لندن در انگلستان میزبان مازیار فلاحی و همراهانش خواهد بود. آخرین کنسرت تورکنسرت های اروپایی این خواننده هم شهر منچستر انگلستان خواهد بود که طی تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهرماه) برگزار می شود.

  شایان ذکر است که «مازیار فلاحی» تا پایان سال جاری تور کنسرت های امریکای شمالی خود را نیز برگزار خواهد کرد.

  https://musiceiranian.ir/?p=81208
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *