موسیقی ایرانیان
 

کنسرت «سرزمین بیکران» به روی صحنه می‌رود

پرواز همای
پرواز همای

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: بالاخره «پرواز همای» خواننده موسیقی ایرانی توانست مجوز اجرای زنده در داخل ایران را دریافت کند و به زودی می‌تواند پس از هشت سال در تهران به اجرای کنسرت بپردازد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت به همت موسسه فرهنگی و هنری «آوای هنر»، طی تاریخ‌های ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه سال جاری، با عنوان «سرزمین بیکران» و همراهی ارکس‌تر «پرواز» در تالار بزرگ وزارت کشور به روی صحنه خواهد رفت.

به گفته روابط عمومی «آوای هنر»، اجرای تصنیف و غزل از اشعار شاعران سر‌شناس ایرانی با ارکس‌تر بزرگ محتوای اصلی این برنامه هستند که در این بین برخی غافلگیری‌ها نیز برای این کنسرت در نظر گرفته‌ شده است.

«پرواز همای» جزو معدود خواننده هایی است که خیلی زود به شهرت رسید و توانست با اجرای کنسرت های متعدد در ایران و خارج از کشور با همراهی گروه موسیقی «مستان»، طرفداران زیادی را به خود و موسیقی و اشعار نوی خود جذب کند، البته در این بین محتوای برخی از اشعار استفاده شده در آثار و کنسرتهای خارج از کشور این خواننده باعث شد به مدت هشت سال «همای» در ایران اجازه برگزاری کنسرت نداشته باشد،

شایان ذکر است که بلیت فروشی کنسرت «پرواز همای» از ساعت ده صبح روز چهارشنبه ۶ خرداد ماه از طریق سایت ۸۴۲۰۰ آغاز خواهد شد.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=77483


مطالب پربازید

تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.