×
×

۲۷ و ۲۸ شهریورماه سال جاری

 • کد نوشته: 60045
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۲۴ام شهریور ۱۳۹۳
 • ۱ دیدگاه
 • hot-topic-logoگروه موسیقی کامکار‌ها به سرپرستی هوشنگ کامکار، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در سالن مجتمع امام خمینی شهر سنندج به روی صحنه خواهند رفت.
  +این کنسرت در حالی برگزار خواهد شد که تمامی عواید حاصل از آن به جمعیت «ام اس» کردستان اهدا خواهد شد

  ۲۷ و ۲۸ شهریورماه سال جاری
 • کنسرت گروه موسیقی کامکارها

  کنسرت گروه موسیقی کامکارها

  موسیقی ایرانیان: گروه موسیقی کامکار‌ها به سرپرستی هوشنگ کامکار، ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در سالن مجتمع امام خمینی شهر سنندج به روی صحنه خواهند رفت. این کنسرت در حالی برگزار خواهد شد که تمامی عواید حاصل از آن به جمعیت «ام اس» کردستان اهدا خواهد شد.

  محمدحسین توتونچیان، برگزار کننده این کنسرت در این باره گفت: «در این پنج سالی که مدیر برنامه‌های گروه کامکار‌ها هستم همواره شاهد تلاش‌های فراوان و همیشگی این گروه برای برپایی برنامه‌های خیریه بوده‌ام تا اینبار که هوشنگ کامکار پیشنهاد داد صد در صد عواید حاصل از کنسرت را به بیماران‌ام اس کردستان هدیه کنیم و من هم از این پیشنهاد خیرخواهانه استقبال کردم. در بسیاری از کنسرت‌ها قسمتی از درآمد حاصله صرف امور خیریه می‌شود اما این کنسرت درحالی برگزار خواهد شد که تمامی نوازنده‌ها و عوامل برگزار کننده هم دستمزدهای خود را به این مجتمع اهدا خواهند کرد.»

  مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس در ادامه گفت: «فعالیت‌های اینچنینی نقش بسزایی در ترویج حرکت‌های انسان دوستانه و همچنین آگاه کردن سایر اقشار از مشکلات و بیماری‌های رایج در کشور دارد. همچنین برگزاری اجراهای خیریه توسط بزرگان موسیقی کشور فرهنگ یاری رسانی و کمک به همنوع را بین دیگر هنرمندان و مردم کشور رواج خواهد داد.»

  اجرای کامکار‌ها در این برنامه شامل دو بخش فارسی و کردی خواهد بود و در آن قطعاتی مثل یار مرا، منظومه مولانا، زمستان، گه لاویژ، محلی کرمانجی، محلی سورانی و محلی اورامی اجرا خواهد شد.

  همچنین اعضای گروه کامکار‌ها در این اجرا، بیژن کامکار نوازنده دف و رباب و همچنین خواننده بخش کردی، پشنگ کامکار نوازنده سنتور، قشنگ کامکار نوازنده سه‌تار، ارژنگ کامکار نوازنده تنبک، ارسلان کامکار نوازنده عود و خواننده، اردشیر کامکار نوازنده کمانچه، اردوان کامکار نوازنده سنتور، هانا کامکار نوازنده دف و خواننده، صبا کامکار خواننده و نیریز کامکار نوازنده تار خواهند بود.

  لازم به ذکر است بلیت‌های این اجرا در سایت www.iranconcert.com به فروش می‌رسد.

  https://musiceiranian.ir/?p=60045
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *