موسیقی ایرانیان
 

«چرا رفتی» به سراسر ایران سفر می‌کند!

همایون شجریان
همایون شجریان

همایون شجریان و تهمورس پورناظری «چرا رفتی» را به شهرستان‌ها می‌برند.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، کنسرت چرا رفتی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری در بیش از ده شهر کشور به روی صحنه خواهد رفت، محمدحسین توتونچیان، تهیه کننده این کنسرت در این باره گفت: «این برنامه در روزهای ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۲۳ مردادماه در تهران اجرا می‌شود وپس از آن در شهرستان‌های مختلف کشور به روی صحنه می‌رود.»

مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس با اعلام این خبر گفت: «اجرای شهر کرمان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مرداد ماه آغازگر تور داخلی این کنسرت خواهد بود و پس از آن در تاریخ ۱۸، ۱۹ و ۲۰ شهریور این برنامه در کرمانشاه به روی صحنه خواهد رفت و ۲۲، ۲۳ و ۲۴ شهریورماه «چرا رفتی» میهمان شهر شیراز خواهد شد. ۶، ۷ و ۸ مهرماه این کنسرت در ارومیه و ۱۹ و ۲۰ مهرماه هم در سنندج برگزار می‌شود.»

او در ادامه افزود: «تاریخ دقیق اجرای این کنسرت در شهرهای اهواز، اصفهان، تبریز، اراک، رشت، سمنان، ارومیه، مازندران وگرگان به زودی اعلام خواهد شد.»

توتونچیان با بیان اینکه سعی دارد این کنسرت در سرتاسر ایران برگزار شود گفت: «هدف ما اجرای این کنسرت در تمامی شهرهای ایران است. با توجه به درخواست فراوان هموطنان از شهرهای مختلف کشور، ما نمی‌توانیم تنها به تهران و یا شهرهای بزرگ بسنده کنیم. تلاش ما این است که این کنسرت در هر شهری که سالنی با ظرفیت بالا و حداقل امکانات لازم، داشته باشد، برگزار شود.»

کنسرت «چرا رفتی» اجرای زنده قطعات آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» است که اسفند ماه سال گذشته منتشر شد.

فروش بلیت‌های این کنسرت در تمامی شهر‌ها به صورت آنلاین و از طریق سایت www.iranconcert.comانجام خواهد شد.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=57577


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.