موسیقی ایرانیان
 

۱۵ تا ۱۷ مردادماه در تالار رودکی

گروه موسیقی اینک
گروه موسیقی اینک

موسیقی ایرانیان: گروه موسیقی اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی پس از سه سال در تهران کنسرت خود را که شامل اجرایی از آثار انور ابراهیم است ، برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی این کنسرت، در این اجرا که 15 تا 17 مردادماه در تالار رودکی برگزار می شود، گروه موسیقی اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی و خوانندگی آرش کمانگری کنسرت خود را که با عنوان «اینک . . . دریچه ای به بیکرانگی . . . » است را برگزار می کنند.

این گروه که پس از گذشت سه سال از آخرین اجرای خود در تهران به روی صحنه می روند در سه بخش به اجرا خواهند پرداخت به طوری که در بخش اول حامد فکوری به بداهه نوازی تار و در بخش دوم مقداد شاه حسینی به بداهه نوازی سه تار خواهد پرداخت.

بخش سوم این کنسرت به اجرای آثاری از «انور ابراهیم» نوازنده برجسته عود اختصاص دارد به طوری که گروه در این قسمت مقدمه در آواز بیات اصفهان بر اساس قطعه ای از انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری، قطعه «خورشید را در کوچه صدا کن» ساخته انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان با اشعاری از مهدی اخوان ثالث ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان ،تصنیف دشت بیکران به آهنگسازی و تنظیم حامد فکوری با شعری از مهدی اخوان ثالث ،بداهه نوازی در دستگاه نوا ، چهارمضراب در دستگاه نوا به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی بر اساس ریتمی از فرهاد صفری همراه با آواز بر روی شعری از مولانا جلال الدین بلخی، ساز و و آواز در دستگاه نوا و تصنیف دریچه به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی با شعری از مهدی اخوان ثالث را اجرا می کنند.

اعضای گروه اینک را در این اجرا حامد فکوری و مقداد شاه حسینی: تار، شروین مهاجر: کمانچه، فرهاد صفری: تمبک و زروان، پوریا فرجی: سنتور آلتو، نگار نوراد: ویولنسل و آرش کمانگری: خواننده تشکیل می دهد.

کنسرت گروه اینک 15 تا 17 مردادماه ساعت 20:30 در تالار رودکی برگزار می شود بر این اساس بلیت های این کنسرت از امروز در مراکزی چون پرشیا(83880)، کافه کهن(2/88592771)، بتهوون(9/88313868) و گیشه تالار وحدت(5/66705101) به فروش می رسد.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=57154


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.