موسیقی ایرانیان
 

به سرپرستی و آهنگسازی نوید دهقان

گروه موسیقی دامور
گروه موسیقی دامور

کنسرت «شوق» گروه قمر به سرپرستی و آهنگسازی نوید دهقان پس از اجراهای بین المللی روسیه و کلمبیا برای اولین بار در تاریخ ۸ خرداد ساعت ۲۱ در اصفهان برگزار می‌شود.

نوید دهقان، سرپرست و آهنگساز با اعلام این خبر گفت: این کنسرت با آواز حسین نورشرق برای اولین بار در ایران در تالار کوثر شهراصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: دراین کنسرت یک روزه قطعاتی در دستگاه راست پنجگاه، دشتی، نوا و اصفهان با اشعاری از هوشنگ ابتهاج (سایه)، مولانا و حافظ اجرا می‌شود.

این نوازنده کمانچه و آهنگساز در ادامه درباره همکاری با حسین نورشرق گفت: همکاری ما با این خواننده از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و این برنامه پس از اجراهای موفقی که در کنسرواتوار چایکوفسکی در مسکو، شهر مدلین در کلمبیا و شهر سمولنسک در روسیه قرار است برای اولین بار در ایران اجرا شود.

نوازندگان گروه موسیقی قمر در این کنسرت بهزاد رواقی و حمید بهروزی نیا (تار)، بابک غسالی و امین گلستانی (عود)، علیرضا گرانفر (سنتور)، شاهین صفایی (بم تار)، حسین محمد حسینی (نی)، نسیم اربابی و سارا هستی (کمانچه)، نیلوفر شهبازی و مهزاد خردمند (کمانچه آلتو)، فرهاد صفری (تمبک)، شهریار نظری (دف) هستند که نوید دهقان را به عنوان نوازنده کمانچه، آهنگساز و سرپرست گروه همراهی می‌کنند.

گفتنی است، فروش بلیت کنسرت گروه موسیقی قمر از امروز در سایت melliconcert.com آغاز شده است.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=54615


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.