×
×

آقای موزیسین داستان نوشت
«سمفونی یک نفره» از بهنام خدارحمی منتشر شد

 • کد نوشته: 429160
 • حمیده موسوی
 • دوشنبه, ۲۰ام اردیبهشت ۱۴۰۰
 • ۰
 • بهنام خدارحمی پس از تجربه های موفقی که در زمینه های آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی برای خوانندگان مطرح داشته، این بار اقدام به نوشتن داستان «سمفونی یک نفره» با محوریت موسیقی کرده است.
  «سمفونی یک نفره» از بهنام خدارحمی منتشر شد
 • بهنام خدارحمی؛ آهنگساز و تنظیم کننده شناخته شده موسیقی اقدام به انتشار کتاب «سمفونی یک نفره» کرد.

  به گزارش موسیقی ایرانیان، بهنام خدارحمی پس از تجربه های موفقی که در زمینه های آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی برای خوانندگان مطرح داشته، این بار اقدام به نوشتن داستان «سمفونی یک نفره» با محوریت موسیقی کرده است.

  کتاب «سمفونی یک نفره» از سری داستان های فارسی است که زندگی پرپیچ و خم آهنگسازی مطرح را روایت می کند و نشر«تاو» به مدیریت روجا غمگسار ناشر آن است.

  بهنام خدارحمی درباره نویسندگی خود در این کتاب نوشته است: «گاهی اوقات نوشتن، راهی است برای رهایی از خاطرات تلنبار شده ی بی مصرفی که به هیچ وجه قصد رفتن ندارند. «سمفونی یک نفره» روایت واقعیتی است که بارها و بارها آرزو کرده ام ای کاش شاهدی عینی بر اتفاقات باور نکردنی آن نبودم. اما چه کنم که لحظه به لحظه اش در حافظه دوربین ذهنم لنگر انداخته است.»

  همچنین در توضیحات تکمیلی کتاب آمده است: «رُمان «سمفونی یک نفره» روایتی است از عشق، زندگی و امید! قصه مردی که از دنیا بریده و ناگهان کورسوی امیدی در زندگی اش پیدا می شود. دستاویزی که در حقیقت طناب داری است برای به مسلخ بردن احساسات هنرمندی که دلباخته که نه، پاکباخته زنی است که زن بودن را معنایی تلخ بخشیده است.
  زندگی یک موزیسین حرفه ای که در کشاکش روزگار، فراز و فرودهای زیادی را طی می کند. داستان مبارزه با خود، روزگار و دستان سرد سرنوشت، که رسم پیروزی بر مشکلات را پله پله ترسیم می نماید…»

  کتاب «سمفونی یک نفره» هم اکنون در کلیه کتاب فروشی های معتبر در دسترس علاقمندان به داستانهای فارسی با محوریت موسیقی است.

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=429160
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *