×
×

آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟

 • کد نوشته: 404190
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۱۷ام مهر ۱۳۹۹
 • ۰
 • اعضای تیم پزشکی محمدرضا شجریان، به ارائه توضیحاتی درباره ابهامات مرتبط با درگذشت این هنرمند پرداختند.

  آیا خبر درگذشت محمدرضا شجریان با تأخیر اعلام شد؟
 • دکتر حیدری، متخصص قلب و رئیس بیمارستان جم هم ضمن تسلیت درگذشت محمدرضا شجریان درباره طرح برخی شایعات مبنی‌بر تأخیر در مخابره خبر درگذشت این هنرمند گفت: «واقعیت این است که کلیه خبرهای مرتبط با اینکه استاد چند روز پیش‌تر فوت شده بودند و با تأخیر این خبر امروز اعلام شد، کذب محض است. خبر درگذشت دقیقاً در لحظه اطمینان مخابره شد.»

  وی در پاسخ به شایعه دیگری افزود: «اینکه برخی رسانه‌ها مطرح کردند که با رضایت خانواده محمدرضا شجریان از دستگاه جدا و منجر به درگذشت شده است هم کاملاً کذب است. تمام روند درمانی ایشان بر اساس اصول پزشکی و اخلاقی طی شد و تمام کارهایی که از دستمان برمی‌آمد برای استاد انجام دادیم.»

  مهرداد بهلولی، متخصص جراحی عمومی و سرطان هم در این باره توضیح داد: «ما چند روز دلهره‌آور و اضطراب‌آور را در بیمارستان جم داشتیم. از چند روز پیش که استاد به بیمارستان منتقل شدند، واقعاً علائم حیاتی‌شان ثابت نبود و دچار افت شدید هشیاری و علائم حیاتی بودند، در این چند روز تمام گروه‌های پزشکی تمام تلاش خود را کردند که شاید بتوان ارگان‌های داخلی بدن ایشان که از کار افتاده بود را مجدد به‌کار بیندازند. متأسفانه به دلیل مشکلات دیگری که وجود داشت، این امکان میسر نشد و امروز متأسفانه دار فانی را وداع گفتند.»

  دکتر خطیبی مسئول فنی بیمارستان جم هم در این زمینه ضمن تشکر از همه همکاران و پرسنل بیمارستان تأکید کرد: «تلاش‌های تیم پزشکی که بسیار هم عاشقانه بود، منجر به زمان بیشتر حیات استاد و بهبودی نسبی در زمانی حتی فراتر از پیش‌بینی‌هایی بود که پیش‌تر پزشکان آمریکایی مطرح کرده بودند.»

  منبع: خبرگزاری مهر
  https://musiceiranian.ir/?p=404190
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *