×
×

در سکوت خبری و پس از مدتها انتظار مخاطبین

 • کد نوشته: 39030
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۲۲ام تیر ۱۳۹۲
 • ۰
 • اولین آلبوم رسمی مهدی یغمایی خواننده جوان و خوش صدای موسیقی ایران با عنوان «یه دنیا حرف» پس از مدتها انتظار دوستداران این خواننده و در سکوت خبری منتشر شد.

  در سکوت خبری و پس از مدتها انتظار مخاطبین
 • پوستر آلبوم «یه دنیا حرف»

  پوستر آلبوم «یه دنیا حرف»

  موسیقی ایرانیان – علی ربیعی: اولین آلبوم رسمی مهدی یغمایی خواننده جوان و خوش صدای موسیقی ایران با عنوان «یه دنیا حرف» پس از مدتها انتظار دوستداران این خواننده و در سکوت خبری منتشر شد.

  به گزارش خبرنکار موسیقی ایرانیان،  اواخر سال ۹۰ بود که خبرهای انتشار اولین آلبوم رسمی مهدی یغمایی جدی تر شد و حتی در پاییز ۹۱ نیز دموی این آلبوم منتشر شد تا همه مخاطبین این یغمایی منتظر عرضه آلبوم «یک دنیا حرف» باشند، اما این اتفاق نیفتاد تا مهدی یغمایی در گفتگویی اعلام کند به طور کل انتشار «یک دنیا حرف» منتفی است و ایشان مشغول تولید یک آلبوم جدید است.

  آهنگسازی و تنظیم این اثر برعهده مهدی یغمایی، میلاد اکبری، پوریا حیدری، سعید سام و بابک وزیری بوده و ترانه های آلبوم نیز سروده علی بحرینی، مهشاد عرب، مهدیه عرب، حامد صوفی پور، نیلوفر کولی وند و پوریا ربیعی است.

  مهدی یغمایی پیشتر در گفتگو با موسیقی ایرانیان درباره وسواسی که برای تولید این آلبوم داشته توضیح و گفته بود: «خیلی برای این آلبوم زحمت کشیده‌ام، فقط امیدوارم وسواس‌های من به کلیت آلبوم ضربه نزند و نتیجه مثبت داشته باشد. در این اثر سعی کرده‌ام یک مهدی یغمایی جدید باشم. با توجه به اینکه من در گذشته بیشتر موسیقی غربی و راک کار می‌کردم همه سعی‌ام این بوده که در این آلبوم بیشتر به مولفه‌های موسیقی ایرانی نزدیک شوم و از آن بهره‌مند شوم. در عین حال برای همه سلیقه‌ها هم قطعه ای در آلبوم وجود دارد و به نظرم همین هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند، در کل به آینده آلبوم بسیار امیدوارم.»

  شایان ذکر است که شهریور ماه سال جاری نیز نخستین کنسرت رسمی مهدی یغمایی برگزار خواهد شد.

  علاقه مندان برای تهیه آلبوم «یه دنیا حرف» به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=39030
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *