×
×

با صدور حکمی از معاون هنری وزارت ارشاد
انتصاب عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران

 • کد نوشته: 375463
 • حمیده موسوی
 • جمعه, ۲۹ام فروردین ۱۳۹۹
 • ۰
 • معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی عبادرضا اسلامی کولایی را به عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب و معرفی کرد.

  انتصاب عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران
 • عبادرضا اسلامی کولایی رئیس فرهنگسرای نیاوران شد

  عبادرضا اسلامی کولایی به ریاست فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی عبادرضا اسلامی کولایی را به عنوان رئیس فرهنگسرای نیاوران منصوب و معرفی کرد.

  در بازدید سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت ارشاد، حمید قبادی مشاور اجرایی، سیدامین مویدی مشاور برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری و مهدی افضلی مدیر عامل بنیاد رودکی در عصر چهارشنبه ۲۷ فروردین از فرهنگسرای نیاوران، عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان رییس فرهنگسرای نیاوران معرفی شد.

  معاونت هنری وزارت ارشاد در یادداشتی نوشته است: «نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزنده کاری جناب عالی و به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب می شوید.

  ضروری است با سرلوحه قرار دادن قانون و مقررات و برنامه راهبردی معاونت امور هنری و به کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

  امید است با اتکال به ایزد متعال در انجام وظایف محوله و نیل به اهداف و سیاستهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کوشا و موفق باشید.»

  عبادرضا اسلامی پیش‌تر عضویت در شورا و معاونت موسسه آموزشی علمی، کاربردی فرهنگ و هنر را بر عهده داشته است. معاونت اداری، مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیریت کل پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، قائم‌مقام و معاونت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و معاونت گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از دیگر سوابق اوست.

  معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات سید عباس سجادی قدردانی کرد.

  منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
  https://musiceiranian.ir/?p=375463
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *