×
×

استانبول؛ مقصد بعدیِ پروژهء «در خانه_بی مرز»

 • کد نوشته: 335670
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۸ام دی ۱۳۹۸
 • ۰
 • گروه موسیقی رستاک، درهفته دوم از اولین ماه زمستانی ۱۳۹۸ و همزمان با سال نوِ میلادی ۲۰۲۰، اثر تازه خود را منتشر می کنند.

  استانبول؛ مقصد بعدیِ پروژهء «در خانه_بی مرز»
 • قطعه تازه گروه رستاک منتشر می شود

  گروه موسیقی رستاک، درهفته دوم از اولین ماه زمستانی ۱۳۹۸ و همزمان با سال نوِ میلادی ۲۰۲۰، اثر تازه خود را منتشر می کنند.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و طبق گفته روابط عمومی گروه رستاک، دومین قطعه از پروژه موسیقایی «در خانه_بی‌ مرز»، روز ۱۱ دی ماه ۱۳۹۸و همزمان با آغاز سال ۲۰۲۰میلادی روانه بازار موسیقی ایران و جهان می‌شود.

  گروه رستاک که بیش از دو سال بر روی مراحل تولید این مجموعه تلاش کرده است سرانجام، ماه گذشته اولین قطعه از این پروژه را منتشر کرد. قطعه نخست که «کوچه‌لر» نام داشت به زبان آذری خوانده شده است و در واقع یک بازخوانی خاطره‌انگیز از این ملودی قدیمی و محبوب آذری‌ها می باشد.

  همان‌طور که پیشتر از زبان اعضای گروه نیز شنیده شده، پروژه «در خانه_بی مرز» یک طرح هنری با رویکرد فرامرزی است که به بازآفرینی قطعاتی از کشورهای همسایه ایران می‌پردازد و اکنون در مرحله دوم از روند انتشار این مجموعه، نوبت به کشور ترکیه رسیده است.

  به هر روی باید تا روز چهارشنبه صبر کنیم تا سورپرایز جدید رستاکی‌ها را بشنویم. با توجه به همزمانی تاریخ انتشار این قطعه با روزهای کریسمس۲۰۲۰ انتظار می‌رود، قطعه‌ ترکیه‌ای رستاک نیز با تِم شادتری میهمان خانه‌های علاقه‌مندان موسیقی شود؛ چرا که طبیعتا باید با حال و هوای جشن کریسمس نیز همخوانی داشته باشد.

  برند محصولات شوینده «تست» با هدف حمایت از فرهنگ و موسیقی ایرانی، اسپانسرینگ قطعه ترکیه‌ای از این را بر عهده داشته است.

  شایان ذکر است که علاقه‌مندان می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۱دی ماهِ جاری، با مراجعه به سایت بیپ تونز (برای مخاطبان داخل کشور) اقدام به خرید قطعه ترکیه‌ای گروه رستاک نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=335670
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *