موسیقی ایرانیان
 

کنسرت گروه «سپید و سیاه» به سرپرستی پیمان میرآغاسی برگزار شد

_JFN8327موسیقی ایرانیان – سمیه ملک: شامگاه ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۱، کنسرت گروه «سپید و سیاه» با همکاری موسسه آوای ماندگار پرشین و حمایت موسسه نیکوکاری مهر آفرین در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، در این برنامه که با حضور علاقه مندان موسیقی  برگزار شد، وحید تاج خواننده جوان موسیقی اصیل ایرانی به عنوان خواننده گروه سپید و سیاه را همراهی می‌کرد.

در بخش اول این کنسرت به دستگاه دشتی اختصاص داشت که ۶ قطعه با اشعاری از هوشنگ ابتهاج، پرویز حبیب آبادی، محمدرضا شفیعی کدکنی، قیصر امین‌پور و حسین منزوی به اجرا در آمد و در بخش دوم هم در دستگاه همایون شاهد اجرای ۷ قطعه موسیقی با اشعاری از حافظ، محمدرضا شفیعی کدکنی و هوشنگ ابتهاج بودیم.

در کنسرت گروه «سپید و سیاه» آثاری با آهنگسازی سورنا صفاتی، کورش دانایی، فرشاد صارمی و مریم رضایی نژادیان به اجرا در آمد.

همچنین اجرای ساز و آواز محلی دزفولی هم جزو قطعاتی بود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبین رو به رو شد.

گروه موسیقی سپید و سیاه به سرپرستی پیمان میرآغاسی را در این اجرا، مهشید خیرالدین (سازهای ضربی)، مریم رضایی نژادیان (تار)، مریم خدابخش (عود)، پیمان میر آغاسی (قیچک آلتو)، کورش دانایی (تنبک)، سورنا صفاتی (سنتور) و فرشاد صارمی (کمانچه) به عنوان نوازنده همراهی کردند.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=31436


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.