موسیقی ایرانیان
 

شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر تشکیل می‌شود

سومین جلسه هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، سومین جلسه هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با حضور اعضای شورا متشکل از محمد اله‌یاری فومنی (رئیس جشنواره)، شاهین فرهت (دبیر جشنواره)، علی ثابت نیا (مدیر اجرایی) و بهروز غریب‌پور، هومان اسعدی، رضا مهدوی، حمیدرضا اردلان، سیامک جهانگیری، محمدرضا فیاض و کیاوش صاحب‌نسق برگزار شد.

هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار در این جلسه درباره سیاست‌ها و وظایفشان گفت‌وگو کردند و نظراتشان را مطرح کردند.

محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی و رئیس جشنواره در این جلسه گفت: «سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مطابق آیین‌نامه جشنواره پیش می‌رود. البته ممکن است نقدها و ایرادهایی به آیین‌نامه باشد و آیین‌نامه می‌تواند با نظرات و نقدهای تخصصی تغییر کند و اصلاح شود. جشنواره موسیقی فجر فرصتی برای حضور سلیقه‌های متنوع و مختلف موسیقی است و امیدواریم جشنواره‌ای با کیفیت بالا را در این دوره شاهد باشیم. شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نیز بر اساس آیین‌نامه از ابتدای روند جشنواره تشکیل می‌شود.»

اله‌یاری همچنین در این جلسه با قدردانی از خدمات رئیس سابق جشنواره و مدیر اجرایی سابق جشنواره موسیقی فجر گفت: «همدلی ستاد برگزاری جشنواره، همراهی اهالی رسانه و هنرمندان از جمله ملزومات پویایی جشنواره است.»

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و گروه‌ها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا ۱۷ آذرماه سال جاری فرصت دارند در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کنند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=309258


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.