موسیقی ایرانیان
 

جلسه اله‌یاری با اصناف موسیقی | دیداری که بعداز یک هفته رسانه‌ای شد

جلسه اله‌یاری با اصناف موسیقی/دیداری که بعداز یک هفته رسانه‌ای شددیدار هفته گذشته محمد اله‌یاری مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران اصناف حوزه موسیقی کشورمان، با انتشار یک خبر کوتاه رسانه‌ای شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، محمد اله‌یاری فومنی مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه سیزدهم خرداد با روسای صنوف مختلف موسیقی دیدار کرد.

در این جلسه که با حضور حمیدرضا نوربخش مدیر عامل خانه موسیقی، محمد اطیابی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران و امیرعباس ستایشگر رئیس هیأت مدیره مجمع ناشران موسیقی برگزار شد، مدیرکل دفتر موسیقی برای کمک به ارتقای نظام صنفی و تعامل بیشتر دفتر موسیقی و صنوف حوزه موسیقی به منظور برنامه ریزی و حمایت بهتر از این حوزه اعلام آمادگی کرد.

اله‌یاری با اشاره به موضوع قانون ۱۰ درصد درآمد کنسرت‌های عمومی ابراز امیدواری کرد با بهره مندی از خرد جمعی در خصوص مسائل مبتلابه حوزه موسیقی مشکلات مرتفع شود. ضمن اینکه در پایان این نشست مقرر شد این جلسات با نظم بهتر و مستمر تا دستیابی به نتایج روشن ادامه یابند.

انتشار خبرکوتاه دیدار مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی پس از یک هفته تاخیر از سوی روابط عمومی این مجموعه منتشر می شود که غیر از بیان کلی سرفصل های مطرح شده در این جلسه، جزییات دیگری منتشر نشده است.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=268154


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.