×
×

آلبوم «در وادی عشق» با صدای سالار عقیلی منتشر می شود

 • کد نوشته: 265997
 • حمیده موسوی
 • دوشنبه, ۱۳ام خرداد ۱۳۹۸
 • ۰
 • در وادی عشق، نام اثریست به خوانندگی سالار عقیلی که کیوان کیانیان، آهنگساز و نوازنده تنبورِ اهل کرمانشاه، آهنگسازی آن را بر عهده داشته است. این اثر در فضایی از موسیقی عرفانی به اجرا در آمده است.

  آلبوم «در وادی عشق» با صدای سالار عقیلی منتشر می شود
 • سالار عقیلی

  سالار عقیلی

  آلبوم در وادی عشق اثر تازه ای از کیوان کیانیان، به خوانندگی سالار عقیلی، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ایران گام به زودی منتشر می شود.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در وادی عشق، نام اثریست به خوانندگی سالار عقیلی که کیوان کیانیان، آهنگساز و نوازنده تنبورِ اهل کرمانشاه، آهنگسازی آن را بر عهده داشته است. این اثر در فضایی از موسیقی عرفانی به اجرا در آمده است.

  کیوان کیانیان میراث‌دار نغمه‌های باستانی مقامات تنبور است که در همکاری با سالار عقیلی، سعی بر به تصویر کشیدن وادی عشق با تلفیق موسیقی سنتی و مویه‌های تنبور داشته. تلفیقی که با بهره گرفتن از اشعارعرفانی و همخوانی ذکرگونه خلق شده و به بار نشسته است. سالار عقیلی در این آلبوم بخش ناشنیده‌ای از توانایی آوازی و بیان خود را نشان داده است. او تلاش کرده تا تحریرها و کشش‌ها و لحن خوانش خود را به اصالت موسیقی تنبور نزدیک کند.

  شایان ذکر است که آلبوم در وادی عشق از کیوان کیانیان با آواز سالار عقیلی، به زودی از سوی شرکت ایران گام منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

  آلبوم در وادی عشق از کیوان کیانیان و سالار عقیلی

  https://musiceiranian.ir/?p=265997
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *