موسیقی ایرانیان
 

اثر امین هنرمند

آلبوم از یادت نمی‌کاهم اثر امین هنرمند، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری ماهور منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم از یادت نمی کاهم، مجموعه تازه ای در فضایی کلاسیکال است که امین هنرمند بعد از آلبوم‌های دیروز تا امروز(گزیده موسیقی فیلم) و شکوه‌های بی‌کلام، این اثر را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

این آلبوم در قالب ۱۰ قطعه به نام های «یک قطره آب»، «یک روز تابستان»، «حال وهوای جنگل»، «تو را من چشم در راهم»، «به دیدارم بیا هر شب»، «قطعه برای فلوت و گیتار»، «دوئت برای ویولون و ویولا»، «آلگرو»، «لنتو» و «آلگرتو» به اجرا در آمده که مجموعه سه ترانه برای کنترتنور در کانادا است و بر اساس اشعاری با مضمون طبیعت از سه شاعر کانادایی متعلق به سه نسل مختلف ساخته شده است. قطعات «به دیدارم بیا هرشب» و «تو را من چشم در راهم» محصول سفارش گروه کر شهر تهران و وکاپلا است که مبنای کلام آنها از سروده های مهدی اخوان ثالث و نیما یوشیج است. سونات برای کلارینت و پیانو بر اساس تم‌های ایرانی نوشته و اولین بار در کانادا اجرا شده‌اند. این اثر به همراه دوئت برای ویولن و ویولا و قطعه برای فلوت و گیتار، همگی بر اساس فرم‌ها و چارچوب‌های شناخته‌شده کلاسیک شکل گرفته‌اند.

شایان ذکر است که آلبوم من از یادت نمی کاهم از امین هنرمند، توسط نشر ماهور راهی بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش تهیه کرده و یا جهت خرید آنلاین و قانونی آن به سایت www.ritmo.ir مراجعه نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=201403


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.