×
×

سرنوشت آلبوم احسان کرمی

 • کد نوشته: 197804
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۲۵ام مهر ۱۳۹۷
 • ۰
 • مدیراجرایی یک موسسه فرهنگی هنری از برنامه‌ریزی برای برگزاری چند کنسرت در حوزه موسیقی نواحی و انتشار دو آلبوم از احسان کرمی و گروه «آوای موج» سخن گفت.

  سرنوشت آلبوم احسان کرمی
 • مدیراجرایی یک موسسه فرهنگی هنری از برنامه‌ریزی برای برگزاری چند کنسرت در حوزه موسیقی نواحی و انتشار دو آلبوم از احسان کرمی و گروه «آوای موج» سخن گفت.

  احسان میرضیایی تهیه‌کننده و مدیر اجرایی موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های این موسسه در حوزه موسیقی توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روز چهارشنبه ۳۰ آبان محسن میرزاده در تالار وحدت تهران با اجرای برنامه‌ای در حوزه موسیقی کرمانجی در قالب یک اجرای فیوژن از مخاطبان میزبانی می‌کند. روز چهارشنبه هفتم آذرماه هم گروه بندری «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی، کنسرتی را در همین تالار با اجرای موسیقی جنوبی برگزار می‌کند.

  وی درباره برنامه‌های زمستانی این موسسه نیز گفت: برای فصل زمستان برنامه‌های متفاوت و جالب توجهی را تدارک دیده‌ایم که برگزاری کنسرت استاد فرج علیپور خواننده، آهنگساز و نوازنده صاحب نام موسیقی نواحی منطقه لرستان و کنسرت ارکستر «جم» به سرپرستی استاد رضادربندی از جمله این برنامه‌هاست. به هر حال با توجه به طیف گسترده‌ای که مخاطبان این دو هنرمند دارند فکر می‌کنم این اجراها می‌تواند مورد توجه دوستداران موسیقی نواحی ایران قرار گیرد.

  میرضیایی ادامه داد: البته ما غیر از این دو کنسرت برنامه‌هایی را نیز برای گروه «نوشه» به سرپرستی نیوشا بریمانی پیش‌بینی کرده‌ایم که یکی از این دو کنسرت ویژه بانوان در تالار وحدت و یکی دیگر از برنامه‌ها با خوانندگی احسان کرمی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  این تهیه‌کننده در بخش دیگری از صحبت‌های خود به انتشار دو آلبوم دیگر توسط موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» خبرداد و افزود: تا پایان سال جاری دو آلبوم از سوی موسسه در دسترس مخاطبان قرار می گیرد که یکی از آن‌ها مربوط به آلبوم موسیقی احسان کرمی و دیگری مربوط به گروه «آوای موج» است که طبق پیش‌بینی‌ها تا پایان سال جاری در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. البته آلبوم «آوای موج» یک آلبوم تصویری است که جزییات و اطلاعات آن به‌زودی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

  https://musiceiranian.ir/?p=197804
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *