موسیقی ایرانیان
 

همایون شجریان و سهراب پورناظری برای «رگ خواب» جایزه‌ی حافظ گرفتند

رایان شجریان
رایان شجریان

در دومین سالِ فقدانِ «علی معلم»، هجدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ در برجِ میلاد تهران برگزار و برگزیدگان تندیس حافظ را دریافت کردند؛ در این برنامه که اجرای آن را با اجرای احسان کرمی، علیرضا غفاری و لادن مستوفی برعهده داشتند؛ اهالی موسیقی نیز حضورِ پرنگی داشتند؛ در ابتدای مراسم آهنگ«ایرانِ» سالار عقیلی به همراه تصاویری از کشور ایران به نمایش درآمد و پس از آن «رضا یزدانی» قطعاتی را اجرا کرد؛ همچنین «همایون شجریان» و «سهراب پورناظری» نیز تندیس حافظ را برای بهترین ترانه و بهترین موسیقی فیلم –رگ خواب- دریافت کردند.

سروش صحت و سیروس الوند جایزه‌ی بهترین موسیقی متن را برای فیلم «رگ خواب» به «سهراب پورناظری» اهدا کردند؛ همچنین «همایون شجریان» به عنوانِ بهترین خواننده فیلم‌ها و سریال‌ها برای همین فیلم انتخاب شد و از آنجا که در این مراسم حضور نداشت؛ این جایزه را سهراب پورناظری و برادرش رایان شجریان دریافت کردند.

«رایان شجریان» بعد از دریافتِ این جایزه در سخنانی بیان کرد: «ممنون از دعای همه شما برای سلامتی پدرم. امیدوارم حالشان بهتر شود و روی صحنه دوباره حاضر شوند. افتخار می‌کنم برادری همچون همایون دارم که توانسته است جای پدر را پر کند.»

مراسم جشن حافط که با تاخیر یک ساعته اغاز شده بود تا پاسی از شب ادامه داشت و در بخش های پایانی برنامه برخی سالن را به خاطر طولانی تر شدن مراسم ترک کردند.


منبع: موسیقی ما

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=185511


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.