×
×

ضیافت «روناک» در وحدت

 • کد نوشته: 183912
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۳۱ام تیر ۱۳۹۷
 • ۰
 • مدیر برگزاری کنسرت های موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» از برگزاری تازه ترین کنسرت گروه موسیقی نواحی «روناک» در تالار وحدت تهران خبر داد. احسان میرضیایی مدیر برگزاری کنسرت های موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: گروه موسیقی «روناک» این بار با اجرای قطعاتی جدید از موسیقی نواحی و بین‌الملل […]

  ضیافت «روناک» در وحدت
 • مدیر برگزاری کنسرت های موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» از برگزاری تازه ترین کنسرت گروه موسیقی نواحی «روناک» در تالار وحدت تهران خبر داد.

  احسان میرضیایی مدیر برگزاری کنسرت های موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: گروه موسیقی «روناک» این بار با اجرای قطعاتی جدید از موسیقی نواحی و بین‌الملل روز چهارشنبه دهم مرداد ماه در تالار وحدت تازه ترین کنسرت خود را برگزار می کنند. در این کنسرت کیوان علی محمدی، سعید اسماعیل‌زاده و وحید عبدالهی خوانندگان گروه روناک را تشکیل می دهند این در حالی است که کیوان علیمحمدی سرپرستی گروه و تنظیم قطعات را به عهده دارد.

  وی ادامه داد: خوشبختانه همانطور که انتظار می‌رفت این کنسرت «روناک» هم همانند کنسرت های قبل این گروه با استقبال خوب هنردوستان موسیقی نواحی مواجه شده و بیشتر بلیت های این برنامه فروخته شده است.

  میرضیایی در پایان صحبت هایش بیان کرد: من از تمامی مخاطبان کنسرت درخواست می کنم که در صورت امکان برای حمایت از فرهنگ و هنر اصیل کشورشان با لباس محلی اقوام در تالار حاضر شوند.

  گروه موسیقی «روناک» به سرپرستی کیوان علی محمدی سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه با پوشش اقوام مختلف ایران متشکل از خانم ها و آقایان به اجرای آواهای مناطق مختلف ایران می پردازد. گروه «روناک» پیش از این کنسرت های متعددی را خارج از ایران در کشورهایی چون فرانسه، ایتالیا، مالزی، دوبی، بحرین، کویت، ترکمنستان، آلمان، روسیه برگزار کرده است.

  https://musiceiranian.ir/?p=183912
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *