×
×

عکس ها از سامان آسمان

 • کد نوشته: 178480
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۳ام اردیبهشت ۱۳۹۷
 • ۰
 • محسن یگانه و گروهش در شمال کشور روی استیج رفتند. به گزارش رسانه نوا، این کنسرت ابتدا قرار بود در تاریخ ١٣ و ١۴ اسفند ١٣٩۶ در سالن سید رسول حسینی برگزار شود که سالن سینما سپهر جایگزین شد. در ادامه نیز روز سیزدهم محسن یگانه در استوری خود خبر لغو کنسرت به علت بیماری‌اش […]

  عکس ها از سامان آسمان
 • محسن یگانه و گروهش در شمال کشور روی استیج رفتند.

  به گزارش رسانه نوا، این کنسرت ابتدا قرار بود در تاریخ ١٣ و ١۴ اسفند ١٣٩۶ در سالن سید رسول حسینی برگزار شود که سالن سینما سپهر جایگزین شد. در ادامه نیز روز سیزدهم محسن یگانه در استوری خود خبر لغو کنسرت به علت بیماری‌اش را منتشر کرد و نوشت: “متاسفانه دچار بیماری ویروسی شدم و دوره دارم شاید چهار روزه را طی میکنم و در تلاشم تاریخ جدید را متعاقباً اعلام کنیم.”

  این کنسرت با تلاش فراوان شرکت فرهنگی هنری نسیم مهر آوا به مدیریت محمد غلامی سرانجام در تاریخ ٣٠ و ٣١ فرودین ١٣٩٧ و در چهار سانس با اجرای ١٨ قطعه در مرکز استان مازندران و سالن سینما سپهر ساری برگزار شد.

  بعد تو، باور کنم، نباشی، پا به پای تو، درکم کن، کویر، بهت قول میدم، وابستگی، دوست دارم، خاطره بازی، نرو، عذاب، نشکن دلمو، خیابونا و… قطعات اجرا شده در این چهار سانس را شامل می‌شدند.

  همچنین نوازنده ویولن احمد رضا زارعی، درام پارسا پروین، گیتار اسپنیش امید آرتین، کیبورد احسان یزدانی، گیتار بیس سعید علیرضایی، گیتار الکتریک شایان مجیدی و پرکاشن وحید قاسمی نوازندگان ارکستر محسن یگانه بودند.

  [gm album=4]

  https://musiceiranian.ir/?p=178480
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *