×
×

عکاس: علی چاشنی گیر

 • کد نوشته: 171042
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۳۰ام دی ۱۳۹۶
 • ۰
 • کنسرت مهیار علیزاده با عنوان «تکرار نامنظم بی تو»، ۲۹ دی‌ماه سال جاری در آخرین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد. در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

  عکاس: علی چاشنی گیر
 • کنسرت مهیار علیزاده

  کنسرت مهیار علیزاده با عنوان «تکرار نامنظم بی تو»، ۲۹ دی‌ماه سال جاری در آخرین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

  این کنسرت، جمعه‌شب ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اصلی برج آزادی با حضور الهام پاوه‌نژاد و لیندا کیانی از چهره‌های شناخته‌شده عرصه بازیگری برگزار شد. مهیار علیزاده که پروژه «تکرار نامنظم بی تو» را برای نخستین بار در پنجمین تجربه از مجموعه‌ رویدادهای چندرسانه‌ای «کجشنبه‌ها/ تهران» روی صحنه برد، در بخش تلفیقی جشنواره موسیقی فجر نیز با همراهی الهام پاوه‌نژاد، لیندا کیانی و اشکان کمانگری مخاطبانش دیدار کرد.

  دزدیده چون جان می‌روی، گفتم غم تودارم، مرگ من روزی فرا خواهد رسید، ای هفت‌سالگی، عمری است تا از جان‌ودل، بود آیا که خرامان ز درم بازآیی، حیلت رها کن عاشقا، خاطرات، خاطرات۲ نام قطعاتی بودند که مهیار علیزاده در این کنسرت به اجرا درآورد.

  دارا دارایی (گیتار بیس)، مهیار طهماسبی (ویلن‌سل)، پیمام حاتمی (گیتار الکتریک)، مهدیه صفدری، عماد عطار زاده یزدی (کیبورد)، محمد حقیقی، سعید پیلتن (درامز) و ساناز ستوده (پیانو) نوازندگانی بودند که در این اجرا روی صحنه رفتند و به هنرنمایی پرداختند.

  مهیار علیزاده در سال ۹۴ این گروه را باهدف اجرای موسیقی دراماتیک (که حاوی المان‌های نمایشی است) پایه‌ریزی کرد و در همان سال با حضور صابر ابر و پانته‌آ پناهی‌ها به‌عنوان دو شخصیت دراماتیک، نخستین اثر این گروه را در قالب یک کنسرت در تالار وحدت برگزار کرد. سپس ین گروه آلبومی را با نام «در شعله با تو رقصان» به آهنگسازی علیزاده را منتشر کرد.

  همچنین محمدرضا نوربخش مهمان ویژه اجرای «تکرار نامنظم بی تو» بود.

  در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

  https://musiceiranian.ir/?p=171042
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *