×
×

احتشامی از ملودیکای ایرانی رونمایی کرد

 • کد نوشته: 154314
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۱۱ام شهریور ۱۳۹۶
 • ۰
 • کنسرت موسیقی «ماه نو» با حضور پری ملکی، سامان احتشامی و تعدادی دیگر از هنرمندان روزهای نهم و دهم شهریور ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد. در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را دنبال کنید.

  احتشامی از ملودیکای ایرانی رونمایی کرد
 • کنسرت موسیقی «ماه نو»

  کنسرت موسیقی «ماه نو» با حضور پری ملکی، سامان احتشامی و تعدادی دیگر از هنرمندان روزهای نهم و دهم شهریور ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت موسیقی «ماه نو» با حضور پری ملکی، سامان احتشامی و تعدادی دیگر از هنرمندان روزهای نهم و دهم شهریور ماه با اجرای قطعات خاطره انگیز موسیقی ایرانی در تالار وحدت تهران به روی صحنه رفت، در این کنسرت قطعاتی از آهنگسازانی چون فریدون شهبازیان، آذرمیدخت رادگر، انوشیروان روحانی، حسین یوسف زمانی و همایون خرم اجرا گردید. ناگفته نماند برای اولین بار ملودیکای ایرانی توسط سامان احتشامی روی صحنه تالار وحدت همزمان با کنسرت گروه «خنیا» اجرا و رونمایی شد.

  در این برنامه پری ملکی را همخوانانی چون خشایار فکی، مینا فرخ نیا و مهسا گل محمدی همراهی کردند، ضمن اینکه بامداد ملکی نوازندگی سازهای کوبه ای را به عهده داشت.

  در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را دنبال کنید.

  https://musiceiranian.ir/?p=154314
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *