×
×

حسین علیزاده به مخاطبان «غمنومه فریدون» نامه نوشت

 • کد نوشته: 150154
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۴ام مرداد ۱۳۹۶
 • ۰
 • حسین علیزاده آهنگساز پروژه «غمنومه فریدون» با انتشار نوشته ای از حضور پرتعداد مخاطبان در مراسم رونمایی این اثر تشکر کرد.
  +حسین علیزاده: شوق شما شوق ما و خستگی و رنج شما نیز خستگی و رنج ما است

  حسین علیزاده به مخاطبان «غمنومه فریدون» نامه نوشت
 • آلبوم «غمنومه فریدون»

  حسین علیزاده آهنگساز پروژه «غمنومه فریدون» با انتشار نوشته ای از حضور پرتعداد مخاطبان در مراسم رونمایی این اثر تشکر کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، حسین علیزاده نوازنده و آهنگساز مطرح کشورمان چند روز بعد از برگزاری مراسم رونمایی آلبوم «غمنومه فریدون» در فرهنگسرای نیاوران تهران یادداشتی را منتشر کرد.

  در نامه حسین علیزاده آمده است: «دوستان و هم‌وطنانِ هنردوست و حامی هنر، سی و یکم تیرماه، شما با سخاوت و بردباری به دیدن ما آمدید و ما نیز از روزها و ساعت‌های قبل در انتظار لحظه دیدار بودیم.

  طبق آماری که از تعداد مراجعه‌کنندگان پیش‌بینی شده بود، قرار بود با یک سوم جمعیتی که مراجعه کردند مواجه شویم، اما شاید به دلیل رسا نبودن خبر و یا توجه نکردن به عنوان مراسم، تعداد بسیار زیادی از عزیزان مراجعه کردند که در لیست پیش خرید، نبودند! و از روی علاقه و لطف حضور پیدا کردند، حتی همراهان زیادی نیز همراه داشتند که همین موضوع باعث کندی کار و تجمع شد.

  مسلماً در تمام دورانی که غمنومه‌ فریدون متولد می‌شد، به شوق شما حامیان و هم‌پیمانانِ هنر بود و آرزوی ما در این چند سال شکل‌گیری اثر، رضایت و لذت شما از آن بوده‌است. در روز سی و یکم تیر ماه، شوق شما شوق ما و خستگی و رنج شما نیز خستگی و رنج ما بود.

  ضمن سپاس و قدردانی از حضور پرمهرتان و پوزش از تمام کاستی‌های پیش آمده، با احترام از طرف خود، هنرمندان و برگزارکنندگان غمنومه‌ی فریدون…

  حسین علیزاده/ دوم مرداد ۹۶»

  https://musiceiranian.ir/?p=150154
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *