موسیقی ایرانیان
 

نیمه اول از مرداد ماه سال جاری

«سامان جلیلی»، «حمید حامی» و «کاوه یغمایی» سه خواننده شناخته شده موسیقی پاپ و راک کشورمان، در نیمه اول از مرداد ماه سال جاری، میهمان هواداران خود در بندرعباس خواهند بود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت های سه خواننده شناخته شده کشورمان، «سامان جلیلی»، «حمید حامی» و «کاوه یغمایی»، طی چند تاریخ، در «تالار شهید آوینی» شهر بندرعباس، بروی صحنه می رود.

«سامان جلیلی»، اولین میهمان هنردوستان بندر عباسی می باشد که کنسرتی در قالب یک اجرای خیریه و به همت شرکت «هنرمندان خاک جنوب»، بروی صحنه خواهد برد. این کنسرت در تاریخ ۴ مرداد ماه برگزار می گردد.

کنسرت «حمید حامی» نیز دو روز بعد، یعنی در تاریخ ۶ مرداد ماه سال جاری، در این مجموعه فرهنگی به اجرا در خواهد آمد و در تاریخ ۱۲ مرداد ماه، «کاوه یغمایی» به همراه گروهش به هنرنمایی خواهد پرداخت که هر دو اجرای حامی و یغمایی، برای اولین بار در شهر بندرعباس برگزار می گردد و بی شک، بازتابهای فراگیر و غافلگیر کننده ای به همراه خواهد داشت.

شایان ذکر است که خرید بلیتهای همگیِ این کنسرتها را می توان از طریق سامانه www.mousika.ir پیگیری کرده و نسبت به حضور در این اجراها اقدام نمود.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=150038


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.