موسیقی ایرانیان
 

پس از سه‌ سال سكوت هنری

عليرضا عصار پس از سه‌ سال سكوت در زمينه‌ي نشر آلبوم و اجراي صحنه‌اي، پاييز امسال دوباره فعاليت‌هاي موسيقي‌اش را از سر مي‌گيرد.

حبيب صبور  مدير برنامه‌هاي اين هنرمند در گفت‌وگويي با ايسنا، توضيح داد: در حال حاضر عليرضا عصار دو آلبوم موسيقي را در دست انتشار دارد كه پس از طراحي‌هاي نهايي، آلبوم را نيمه اول مهر ماه و احتمال زياد همزمان با هفته‌ي دفاع مقدس روانه‌ي بازار موسيقي مي‌كند.

وي درباره فضاي اين دو آلبوم مطرح كرد: يكي از اين آلبوم ها با موضوع دفاع مقدس تهيه شده و شامل هشت قطعه است ولي آلبوم دوم به هيچ وجه مناسبتي نيست و موضوعات مختلفي را در بر مي‌گيرد.

به گفته‌ي صبور؛ هنوز نام دقيقي براي اين دو آلبوم انتخاب نشده است.

مدير برنامه‌هاي عصار درباره‌ي دلايل تاخير در انتشار اين آلبوم كه پيش از اين قرار بود خرداد ماه روانه بازار موسيقي شود،بيان كرد:‌ اين روزها توليد آلبوم بسيار سخت شده و ذائقه‌ي مردم پيوسته در حال تغيير است. اگر مخاطبان تاخيري در تاريخ انتشار آلبوم مي‌بينند تنها دليلش حساسيت‌هاي آقاي عصار است كه باعث شد ما در لحظه‌هاي آخر حتي دو قطعه را تغيير دهيم.

وي درباره‌ي فعاليت عصار در زمينه‌ي اجراي صحنه‌اي نيز گفت:‌ مخاطبان آقاي عصار او را آبان ماه پنج شب در تهران به روي صحنه مي‌بينند.

صبوري در عين حال خاطرنشان كرد:اما رايزني‌هاي ما براي انتخاب سالن اجرا هنوز به اتمام نرسيده است. 80 درصد قطعاتي كه در اين كنسرت اجرا مي‌شوند قطعات جديد هستند و 20 درصد قطعات آلبوم‌هاي گذشته را در بر مي گيرد، بنابراين احتمال دارد چند شب از اين اجراها در دو سانس برگزار شود.

وي ازبرگزاري كنسرت‌هاي عصار در شهرستان‌ها خبر داد و افزود:‌ قبل از ماه محرم اولين اجراي شهرستان در شيراز برگزار مي‌شود. اصفهان‌، كرمان‌، رشت و قزوين نيز از جمله شهرهايي هستند كه قصد برگزاري كنسرت در آن‌ها را داريم.

مدير برنامه‌هاي عصار خاطرنشان كرد:جزئيات اجراهاي صحنه‌اي هنوز به طور كامل مشخص نشده است و امكان تغيير در بعضي اجراها وجود دارد. در ضمن پيگيري هستيم، اجراي تهران در يكي از اعياد بزرگ به ويژه عيد قربان يا غدير باشد.


منبع: ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=14309


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

8
یک پاسخ بنویسید

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.