×
×

تولید و پخش «خندوانه» تا شهریور ماه سال ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت

 • کد نوشته: 133730
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۴ام بهمن ۱۳۹۵
 • ۰
 • قطعه «زندان»، تازه ترین اثر «محسن چاوشی» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان، سر انجام در هفته دوم بهمن ماه سال جاری، در برنامه تلویزیونی «خندوانه» رونمایی خواهد شد.
  +«محسن چاووشی» در سی و دومین جشنواره بین المللی «موسیقی فجر»، جایزه «باربد» را برای آهنگسازی آلبوم «امیر بی گزند» دریافت کرد

  تولید و پخش «خندوانه» تا شهریور ماه سال ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت
 • محسن چاوشی

  محسن چاوشی

  قطعه «زندان»، تازه ترین اثر «محسن چاوشی» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان، سر انجام در هفته دوم بهمن ماه سال جاری، در برنامه تلویزیونی «خندوانه» رونمایی خواهد شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی‌ ایرانیان»، در اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی برنامه «خندوانه»، ضمن اشاره به حضور شخصیت عروسکی جدیدی در برنامه های آتی این مجموعه، از رونمایی و انتشار قطعه «زندان» با صدای «محسن چاوشی» در تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ نیز خبر داده شده است.

  به گفته «سارا شمیرانی» مسئول روابط عمومی مجموعه تلویزیونی «خندوانه»، قرار است ۱۰ بهمن ماه، قطعه «زندان» از «محسن چاوشی» ویژه این برنامه پخش شود و با توجه به اینکه تاکنون تاریخ انتشار این اثر تغییر پیدا کرده، امید می رود اینبار، طبق وعده داده شده از سوی این گروه، پخش این قطعه قطعی شده و در زمان مشخص روی آنتن رود.

  طبق گفته های شمیرانی، با توجه تمدید قرارداد برنامه «خندوانه» با شبکه «نسیم»، قرار است تولید و پخش این برنامه پرمخاطب تا شهریور ماه سال ۱۳۹۶ ادامه یابد. برای بهار آینده نیز ساخت برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده که شاید شرکت کردن مردم در بخش های اجرایی مسابقه «خنداننده شو»، به ایام نوروز منتقل شود.»

  شایان ذکر است که «محسن چاووشی»، در سی و دومین جشنواره بین المللی «موسیقی فجر»، جایزه «باربد» را برای آهنگسازی آلبوم «امیر بی گزند» دریافت کرد.

  برنامه تلویزیونی «خندوانه» با مجریگری «رامبد جوان»، هر شب ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه «نسیم» بروی آنتن می رود.

  https://musiceiranian.ir/?p=133730
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *