×
×

عنوان شد

 • کد نوشته: 1266
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۲۰ام اردیبهشت ۱۳۸۹
 • ۰
 • نسرین ناصحی خواننده کلاسیک از برگزای کنسرتی ویژه بانوان در نیمه دوم امسال خبر داد. نسرین ناصحی خواننده کلاسیک و عضو کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی  گفت: در این کنسرت که نیمه دوم سال برگزار خواهد شد من به همراه شهلا میلانی خواننده کلاسیک و نیلوفر بدره کوهی نوازنده پیانو ویژه بانوان به روی صحنه […]

 • نسرین ناصحی خواننده کلاسیک از برگزای کنسرتی ویژه بانوان در نیمه دوم امسال خبر داد.
  نسرین ناصحی خواننده کلاسیک و عضو کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی  گفت: در این کنسرت که نیمه دوم سال برگزار خواهد شد من به همراه شهلا میلانی خواننده کلاسیک و نیلوفر بدره کوهی نوازنده پیانو ویژه بانوان به روی صحنه می‌رویم و بعد از سالها دوری از اجرا کنسرتی را برگزار خواهیم کرد.
  وی ادامه داد: از زمانی که جشنواره موسیقی بانوان حذف شد ما دیگر کنسرتی را برگزار نکردیم اما امسال تصمیم داریم به صورت شخصی چنین کنسرتی را برگزار نماییم.
  این خواننده بیان داشت: ما در این کنسرت همانند اجراهای گذشته‌مان قطعات کلاسیک و آوازهای ملل را با پیانوی بدره کوهی می‌خوانیم.
  ناصحی در خصوص زمان و مکان این کنسرت اظهار داشت: زمان به طور دقیق مشخص نیست اما قطعا نیمه دوم سال خواهد بود همچنین این برنامه را یا در فرهنگسرای نیاوران و یا در تالار وحدت برگزار خواهیم کرد.
  ناصحی در خاتمه خاطر نشان کرد: این کنسرت همانند اجراهای سابق ما با همان فرم و مبنای موسیقایی برگزار خواهد شد.

  https://musiceiranian.ir/?p=1266
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *