×
×

با حکم «معصومه ابتکار»

 • کد نوشته: 124202
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۲ام آبان ۱۳۹۵
 • ۰
 • «فرهاد هراتی» آهنگساز و خواننده موسیقی کشورمان طی حکمی از سوی «معصومه ابتکار» رییس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دبیر اولین جشنواره موسیقی سبز منصوب شد.
  +پیش از این محسن روحانی به عنوان دبیر این دوره از جشنواره به رسانه ها معرفی شده بود که شنیده ها حاکی از استعفای وی از این سمت است

  با حکم «معصومه ابتکار»
 • فرهاد هراتی

  فرهاد هراتی

  «فرهاد هراتی» آهنگساز و خواننده موسیقی کشورمان طی حکمی از سوی «معصومه ابتکار» رییس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دبیر اولین جشنواره موسیقی سبز منصوب شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، فرهاد هراتی آهنگساز و خواننده موسیقی کشورمان طی حکمی از سوی رییس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دبیر اولین جشنواره موسیقی سبز منصوب شد. این در حالی است که پیش از این محسن روحانی به عنوان دبیر این دوره از جشنواره به رسانه ها معرفی شده بود که شنیده ها حاکی از استعفای وی از این سمت است.

  در متن حکم معصومه ابتکار به فرهاد هراتی آمده است: «نظر به تجربه های گرانقدر جنابعالی در حوزه موسیقی و با توجه به برگزاری نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز بدینوسیله به عنوان دبیر این جشنواره منصوب می شوید. امید است آن هنرمند فرهیخته با بهره گیری و هم افزایی نخبگان این حوزه بتواند با کیفیتی ممتاز، حرکتی اجتماعی در حوزه محیط زیست از منظر موسیقی بیافریند و موسیقی دانان و ترانه سرایان با استعداد کشور اعم از پیشکسوت و جوان را به خلق آثار محیط زیستی تشویق کند.»

  جشنواره موسیقی «سبز» با هدف جمع آوری و خلق آثار فاخر موسیقیایی در حوزه محیط زیست و مبدل شدن جمهوری اسلامی ایران به گرانیگاه دغدغه های محیط زیستی در جهان و ایجاد رغبت مضاعف در هنرمندان این عرصه برای تولید آثار جدید در تمامی بخش های موسیقی اعم از کلاسیک ایرانی، پاپ، الکترونیک، مدرن، راک، جز، بلوز، تلفیقی، بی کلام، موسیقی نواحی، ارکسترال و کرال، ترانه ها و موسیقی کودکانه توسط دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

  شهرداد روحانی، اردشیر کامکار، همایون شجریان، فریبا لاهوتی، هنگامه اخوان، هانا کامکار، محمد درویش، دکتر کاظمی دینان و مجید فدایی از جمله افرادی بودند که در اولین نشست رسانه ای این جشنواره از آنها به عنوان اعضای هنرمند شورای سیاستگذاری نام برده شد.

  نشست خبری نخستین جشنواره موسیقی «سبز» دوشنبه سوم خردادماه سالجاری با حضور اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره و تعدادی از مدیران سازمان حفاظت از محیط زیست برگزار شد.

  https://musiceiranian.ir/?p=124202
     
  برچسب ها فرهاد هراتی

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *